Putinas pasveikinti Bideno neskuba: pasakė, kada tai padarys

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasveikins išrinktąjį JAV prezidentą su pergale rinkimuose, kai bus oficialiai paskelbti balsavimo rezultatai, pirmadienį pareiškė Kremlius.    

„Manome, jog korektiška palaukti, kol bus oficialiai suskaičiuoti įvykusių rinkimų rezultatai. Noriu jums priminti, kad prezidentas V. Putinas ne kartą sakė, kad gerbs Amerikos žmonių pasirinkimą“, – žurnalistams sakė Kremliaus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.   

Daugelis pasaulio lyderių pasveikino išrinktąjį JAV prezidentą Joe Bideną, kai tapo aišku, kad jis įgijo nepanaikinamą persvarą prieš Donaldą Trumpą.  

Žurnalistų paklaustas, kodėl prieš ketverius metus V. Putinas pasveikino D. Trumpą su pergale rinkimuose praktiškai iškart, kai buvo paskelbti pirminiai rezultatai, D. Peskovas sakė, kad dabar padėtis visiškai kitokia.  

„Skirtumas visiškai akivaizdus. Matote, kad ten laukia tam tikros teisinės procedūros, apie kurias skelbė pareigas einantis prezidentas. Tuo ir skiriasi situacija. Dėl šios priežasties manome, kad visgi būtų korektiška sulaukti oficialaus paskelbimo“, – kalbėjo jis.  

Kremliaus atstovas pažymėjo, kad prieš ketverius metus nekalbėta apie rinkimų rezultatų teisinį užginčijimą.  

Paklaustas, kokios institucijos paskelbtus rezultatus Kremlius laikys oficialiais, D. Peskovas atsakė: „Aš susilaikysiu. Kol kas apskritai nėra jokių oficialių rezultatų.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų