Pristatė naująją „Tesla“: tikisi, jog taps konkurente „Porsche“ ir „Mercedes-Benz“

Vos išlipęs iš naujo, prabangaus „Tesla“ automobilio Elonas Muskas iškelia rankas į viršų. Nė neslepia džiaugsmo pristatydamas naują, aukštos kokybės „Model S“ versiją. Tiesa, dabar ir vadinasi jis kiek kitaip – „Model S Plaid“. Šis jau puikiai atpažįstamas aptakaus dizaino automobilis turėtų atgaivinti susidomėjimą beveik dešimtmečio senumo modeliu ir tapti konkurentu prabangiesiems „Porsche“ ir „Mercedes-Benz“.

„Su „Plaid“ mums pavyko įveikti dviejų sekundžių barjerą. Nė vienas serijinis automobilis niekada nepasiekė 96 kilometrų per valandą greičio vos per dvi sekundes“, – sako „Tesla“ vadovas Elon Musk.

Paties automobilio kėbulas mažai keičiasi, tačiau skirtumą tikrai galima pajusti vairuojant. O ir važiuoti bus galima ilgiau – vienu įkrovimu naujasis modelis galės įveikti beveik 630 kilometrų.

Tačiau „Tesla“ su kitais žada konkuruoti ne tik įsibėgėjimo greičiu – mat nuo kitų prabangių rinkoje esančių automobilių smarkiai skiriasi savo kaina. Kitaip nei, pavyzdžiui, „Bugatti“, ji nekainuoja milijonų.

Tiesa, už ją vis tiek teks pakloti nemažai – 120 tūkst. Jungtinių Valstijų dolerių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų