Musko mama parodė, kaip Elonas atrodė vaikystėje: didžiuojasi savo sūnumi

Visai neseniai JAV milijardieriaus Elono Musko mama Maye paviešino itin mielą savo sūnaus nuotrauką, kuri pavergė ne vieno gerbėjo širdis.

3

73-ejų moteris socialinaime tinkle neslėpė ir to, jog didžiuojasi, kad yra jo mama.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Maye ir Elonas Muskai

Instagrame ji rašė: „#WeLoveYouElon populiarėja @twitter Jėga. Tikiuosi, kad šį vakarą Elonas turi šią didžiulę šypseną. Ačiū jums visiems. #ProudMam.

Gerbėjai negailėjo gražiausių žodžių Elonui bei jo mamai ir tikino, kad vyras yra genijus. Tiesa, daugelis taip pat rašė, kad jis buvo labai mielas berniukas su plačia šypsena.

Primename, kad visai neseniai rašėme apie E. Musko patarimus, kaip būti produktyviam darbe.

„SpaceX“ ir „Tesla“ generalinis direktorius Elonas Muskas yra nepaprastai produktyvus, rašoma užsienio žiniasklaidoje.

E. Muskas neseniai pranešė „Teslos“ darbuotojams, kad jie pereis prie ambicingo 24/7 darbo grafiko, kad progresuotų „Tesla 3“ modelio gamyba, rašo „Business Insider“.

Laiške, kuriame pranešama apie pokyčius, E. Muskas pasiūlė darbuotojams savo paties produktyvumo patarimų sąrašą.

Elonas Muskas tikrai daug nuveikia

46-erių verslininkas ir generalinis direktorius iš esmės keičia kosminių skrydžių industriją su „SpaceX“, transformuoja elektromobilių pasaulį su „Tesla“, ir stumia į priekį neuromokslus ir transportą „Neuralink“ ir „Boring Company“.

Kaip 2018 m. TED konferencijoje sakė „SpaceX“ generalinė administracijos direktorė Gwynne Shotwell, negalima atsilikti nuo E. Musko tikslų.

„Kai Elonas ką nors pasako, tu turi padaryti pauzę ir pasistengti neišmurmėti: „Na, tai neįmanoma. Pasilaikote šią mintį sau, pagalvojate ir randate būdų, kaip tai padaryti.“

Neseniai E. Muskas „Tesla“ darbuotojams pranešė, kad nori pereiti prie 24/7 pamainų grafiko, kad „Tesla 3“ modelio elektromobilio gamyba progresuotų. El. laiške E. Muskas paaiškino keletą „Tesla“ darbotvarkės pakeitimų.

Jis reikalauja gana daug, todėl šio laiško pabaigoje jis pasiūlė darbuotojams savo paties produktyvumo rekomendacijų sąrašą. Iš šių patarimų akivaizdu, kad E. Muskas akivaizdžiai nėra susitikimų, biurokratijos, hierarchijos ar bet kurios sistemos, trukdančios tiesioginei komunikacijai, mėgėjas. Jis nori, kad žmonės pasikliautu sveiku protu atliekant užduotis.

REKLAMA

Jis taip pat pasakė darbuotojams, kad jei jiems kiltų idėjų, kaip geriau ir efektyviau dirbti „Tesloje“, jie turėtų apie tai pranešti.

Štai septyni produktyvumo patarimai, kuriuos E. Muskas pasiūlė laiške.

Ilgi susirinkimai eikvoja žmonių laiką

„Pernelyg ilgi susirinkimai yra didelių kompanijų trūkumas ir laikui bėgant beveik visada prastėja. Prašau [atsikratyti] visų ilgų susirinkimų, nebent esate tikri, kad jie teikia vertę visai auditorijai, tokiu atveju aptarkite viską trumpai.“

Susirinkimai turėtų būti nedažni, nebent problema būtų neatidėliotina.

„Taip pat atsikratykite dažnų susirinkimų, nebent jūs susidūrėte su problema, kurią būtina išspręsti. Susirinkimų dažnis turėtų greitai sumažėti, kai tik bus išspręstos neatidėliotinos problemos.“

Jei jums nereikia dalyvauti susirinkime, išeikite

„Išeikite iš susirinkimo arba nutraukite skambutį, jei suprantate, kad jūs nesuteikiate pokalbiui jokios vertės. Nėra nemandagu išeiti. Nemandagu priversti ką nors pasilikti ir gaišti jų laiką.“

Venkite sudėtingo žargono

„Nevartokite akronimų ar nesąmoningų žodžių daiktų, programinės įrangos ar procesų „Tesloje“ apibūdinimui. Apskritai viskas, kas reikalauja paaiškinimo, trukdo bendravimui. Mes nenorime, kad žmonėms tektų įsiminti žodynėlį, kad tik galėtų dirbti „Tesloje“.

Neleiskite hierarchinėms struktūroms apsunkinti darbo

„Komunikacija turėtų vykti trumpiausiu keliu, reikalingu darbui atlikti, o ne per „įsakymų grandinę“. Bet kuris vadovas, bandantis įgyvendinti įsakymų grandinę, netrukus atsidurs kitur.“

Jei jums reikia susisiekti su kuo nors, darykite tai tiesiogiai

„Pagrindinis problemų šaltinis yra prastas bendravimas tarp skyrių. Tai galima išspręsti leidžiant laisvai judėti informacijai tarp visų lygių. Jei nebendrausime tiesiogiai, individualus darbuotojas kalbėsis su savo vadovu, kuris praneš direktoriui, kuris kalbėsis su vice prezidentu, kuris praneš kitam vice prezidentui, kuris kalbės su direktoriumi, kuris bendraus su vadovu, kuris kalbės su kažkuo, kuris dirba tą darbą. Tai yra nesąmonė. Žmonės turėtų bendrauti tiesiogiai ir priimti teisingus sprendimus“.

Negaiškite laiko laikydamiesi kvailų taisyklių

„Visada vadovaukitės sveiku protu. Jei tam tikroje situacijoje akivaizdžiai negalite laikytis „įmonės taisyklės“, taisyklė turėtų pasikeisti.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų