Pompeo turi įrodymų, kad COVID-19 sukurtas laboratorijoje, bet nėra dėl to tikras

JAV valstybės sekretorius Mike'as Pompeo (Maikas Pompėjas) trečiadienį vėl pažėrė Kinijai kontroversiškų kaltinimų, kad koronavirusinės infekcijos COVID-19 kilmė yra laboratorinė, nors ir pripažino, kad to negalima užtikrintai teigti.

„Nesame tikri, bet yra svarių įrodymų, kad [užkratas] pasklido iš laboratorijos. Tie pareiškimai gali būti abu teisingi“, – žurnalistams sakė M. Pompeo.

Anksčiau trečiadienį Kinija atskirto JAV valstybės sekretoriui Mike'ui Pompeo (Maikui Pompėjui) dėl jo savaitgalio pareiškimo, esą naujasis koronavirusas pasklido iš laboratorijos Uhane, nurodžiusi, kad jis „neturi jokių įrodymų“ tokiems kaltinimams pagrįsti. 

M. Pompeo sekmadienį sakė, jog esama „daugybės įrodymų“, kad koronavirusas pasklido iš laboratorijos Kinijoje. Šis pareiškimas dar padidino įtampą tarp Vašingtono ir Pekino dėl pastarojo veiksmų reaguojant į protrūkį. 

„Manau, šiuo reikalu turėtų užsiimti mokslininkai ir medicinos profesionalai, o ne politikai, meluojantys vidaus politikos tikslais“, – per spaudos konferenciją sakė Kinijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Hua Chunying (Hua Čunjing).    


Rašyti komentarą...
H
Hehe
2020-05-06 23:20:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turi îrodymû, bet něra tikras... Kaip lizinginis vêžininkas
Atsakyti
0

S
Senelis Adomas
2020-05-10 23:18:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palaikau M.Pompeo nuomonę . Tos išreikštos prielaidos, dėl laboratorijos yra labiau vedančios į tikrą kelią...Manau tik iš laboratorijos pasklido > O gal išmetė bakterijas į atmosferą...? Mes jas , galimai, dar kvėpuojame. Kinija juk slepia savo pasiekimus, nors daro bandymus kosmoso
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų