REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
19
Pirmosios Prancūzijos ponios istorija: iš mokyklos į prezidentūrą (nuotr. SCANPIX)

Naujasis Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas pasaulio bendruomenės dėmesį atkreipė ne tik dėl „gėrio ir blogio“ kovos su nacionalistinių pažiūrų oponente Marine Le Pen, tačiau ir į jo ilgametę jo gyvenimo palydovę – Brigitte Trogneux.

19

Naujasis Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas pasaulio bendruomenės dėmesį atkreipė ne tik dėl „gėrio ir blogio“ kovos su nacionalistinių pažiūrų oponente Marine Le Pen, tačiau ir į jo ilgametę jo gyvenimo palydovę – Brigitte Trogneux.

REKLAMA

Iš tiesų jų draugystės istorija prasideda pikantiškai: tuomet 15-metis E. Macronas pradėjo lankyti mokyklos dramos būrelį, kuriam vadovavo B. Trogneux, 24 metais už jį vyresnė mokytoja.

B. Trogneux iš mokytojos tapo jo partnere, o vėliau ir žmona. Tačiau kiekviename iš šių gyvenimo etapų ji buvo jo gyvenimo įkvėpėja ir prižiūrėtoja. „Be jos aš nebūčiau aš,“ – pareiškė naujai iškeptas 39-ių E. Macronas, paskelbus jo pergalę po pirmojo etapo balandį.

B. Trogneaux – dabar jau 64 metų ir turinti septynis proanūkius – taps Prancūzijos pirmąja ponia. Ne taip, kaip JAV, Prancūzijos lyderių antrosios pusės tradiciškai turi svarbesnį vaidmenį viešajame gyvenime, rašoma CNN.

REKLAMA
REKLAMA

E. Macronas netgi yra pripažinęs, kad jo išrinkimo atveju, jis tikriausiai skirs savo žmonai oficialias pareigas administracijoje.

„Meilė nušlavė viską kelyje“

B. Trogneaux gimė šokolado gamintojų šeimoje, ji buvo jauniausia iš šešių vaikų. Sutuoktiniai abu savo vaikystę praleido Amjeno mieste šiaurės Prancūzijoje.

REKLAMA

Prieš sutikdama E. Macroną, ji gyveno gana standartinį gyvenimą. Dirbo stabilų prancūzų literatūros, lotynų ir dramos būrelio mokytojos darbą, ištekėjo už bankininko, Andre Louiso Auziere, susilaukė su juo trijų vaikų.

„Meilė nušlavė viską savo kelyje ir privertė skirtis. Buvo neįmanoma jam atsispirti,“ – pareiškė B. Trogneaux leidiniui „Paris Match“ dar 2016-aisiais.

Ji paliko vyrą 2006-aisiais ir po metų ištekėjo už E. Macrono, bei išvyko kartu su juo gyventi Paryžiuje, kur įsidarbino mokytoja. 2015-aisiais ji metė savo darbą ir skyrė visą dėmesį savo vyro, kuris tuo metu buvo šalies ekonomikos ministru, karjerai.

REKLAMA
REKLAMA

„France3 TV“ dokumentiniame filme rodoma, kaip B. Trogneaux kartu su savo vyru praktikuojasi kalbas, netgi nurodo jam, kur reiktų pakelti balsą.

„Kiekvieną vakarą mes kartu aptariame ir pasipasakojame, ką esame išgirdę apie vienas kitą,“ – pasakojo ji leidžiui „Paris Match“. Ir pripažino: „Aš kreipiu dėmesį į viską, kad galėčiau maksimaliai jį apsaugoti“.

Anot CNN, jos suaugę vaikai, Sebastien, Laurence ir Typhaine, teigiama palaiko gerus ryšius su savo vienmečiu patėviu ir netgi dėvėjo marškinėlius su kandidato į prezidentus partijos pavadinimu „En Marche!“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Teigiama, kad E. Macronas savo žmonos rankos ir palaiminimo prieš piršdamasis paprašė jos vaikų. „Tai buvo stiprus žingsnis nes ne kiekvienas imtųsi tokių priemonių, ateiti pas ir paprašyti mūsų jos rankos. Turiu omenyje, tai nebuvo visiškai taip, tačiau jis norėjo žinoti, ar mes su tuo susitaikysime,“ – pasakojo Typhaine Auziere leidiniui BFMTV.

Netipinės šeimos džiaugsmas

Nėra tiksliai žinoma, kuomet tarp dviejų įsimylėjėlių prasidėjo rimtas romanas, tačiau E. Macronas pasirodė esąs jaunuolis, kuris žino, ko nori – vos septyniolikos jis pripažino savo meilę mokytojai. „Ką tu bedarytum, aš tave vesiu,“ – pareiškė jis jai kuomet baigęs mokyklą Amjene išvyko studijuoti kitur.

REKLAMA

Tiesa, E. Macrono tėvai nesutiko su savo sūnaus romanu su daug vyresne moterimi. Jo tėvas liepė B. Trodneux „atsikabinti“ bent jau iki kol Emmanueliui sueis 18 metų, skelbia „Reuters“.

„Niekas nesužinos, kuomet mūsų istorija pavirto meilės istorija. Tai priklauso mums. Tai yra mūsų paslaptis,“ – teigė B. Trogneux.

Jų šeimos draugai pripažino, kad neįprastai porai teko išgyventi nemažai nelengvų akimirkų savo draugystės metu. „Abiems jiems teko susidurti su piktais žvilgsniais, net ir jų pačių šeimose, taip pat dėl visuomenėje vyraujančio požiūrio į skirtingo amžiaus poras,“ – pasakojo šeimos draugas Philippe’as Bessonas, pridūręs, kad ypač tai taikytina, kuomet vyresnė yra moteris.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų