Olandijos zoologijos sode homoseksualių pingvinų duetas peri kiaušinį, atimtą iš kitos poros

Olandijos zoologijos sode esanti tos pačios lyties patinų pora, iš kitos poros atėmusi kiaušinį, ėmėsi tėviškų pareigų.

„DierenPark Amersfoort" zoologijos sode vienas iš juodapėdžių pingvinų užpuolė heteroseksualius pingvinus ir atėmė jų kiaušinį. Zoologijos sodo darbuotojai sako, kad pora šiuo metu „gerai prižiūri kiaušinį“, nes vyrai keičiasi perėjimo atsakomybe.

Juodapėdžiai arba afrikietiški pingvinai gyvena didelėse kolonijose palei Afrikos pietinę pakrantę ir pasižymi unikaliai smailiais snapais ir juodomis kojomis. Pasak San Diego zoologijos sodo, Spheniscus demersus yra viena iš mažiausių pingvinų rūšių, sverianti nuo 2 iki 5 kilogramų (4,4 ir 11 svarų). Jie bendrauja naudodamiesi balso triukšmu ir kūno kalba, kad parodytų savo lytinę brandą, sulaukę maždaug ketverių metų amžiaus.

Patinai peršasi patelėms „į asilo panašiu bliovimu“, dėl kurio jie kartais vadinami „asilais-pingvinais“. Jei patelė sutinka, pora peri kartu likusį sezono laiką, pakaitomis kiaušinius perėdama 30–40 dienų. Pirmąsias jauniklio 30 dienų pora jį auklėja, palaiko šiltą ir nuolat maitina.

Afrikietiški pingvinai nėra vienintelė rūšis, kuri kartu su tos pačios lyties pingvinu augina palikuonis. Šių metų pradžioje tos pačios lyties karališkųjų pingvinų pora pradėjo globoti apleistą kiaušinį, kai jo motina pabėgo dėl nežinomų priežasčių. Dinamiškas tėčių Skipperio ir Pingo duetas visą parą rūpinasi savo įvaikintu kiaušiniu.

Praėjusių metų rugsėjį dar viena Olandijos karališkųjų pingvinų patinų pora panašiai „pagrobė“ jauniklį, kuriam, jų manymu, buvo reikalinga priežiūra, nes jo biologinis tėvas ėmė klaidžioti, kas nėra geras elgesys.

Papuasiniai (Gentoo) pingvinai Sphen ir Magic, taip pat žinomi kaip „karščiausia Sidnėjaus pora“, pavergė „Sea Life Sydney“ darbuotojų širdis, kai jie 2018 metais pradėjo vienas kitam rodyti dėmesį, dovanodami akmenukus tarsi meilės žetonus, ir kartu sukūrė vieną didžiausių lizdų jų kolonijoje. Prižiūrėdami netikrą kiaušinį jie įrodė, kad yra geri tėvai, todėl įstaigos darbuotojai patikėjo porai auginti tikrą kiaušinį iš kitos poros, kuri turėjo du. Jų jauniklis išsirito sveikas ir pačiu laiku, maždaug po mėnesio.

REKLAMA

Tačiau toks pasirinkimas gali būti padarytas ne tik dėl traukos jautimo tai pačiai lyčiai. Perėti ir auginti pingvinų jauniklius yra daug laiko reikalaujanti ir nepalenkiama pareiga. Kai kurie pingvinai tiesiog nėra gimę būti tėvais, ir jų jauniklius kartais priglaudžia kiti kolonijos nariai.

Pirmasis pingvinų jauniklis DierenPark Amersfoort zoologijos sode jau išsirito, o darbuotojai sako, kad netrukus išsiris ir kiti.

„Tarp laukiamų jauniklių, yra ir tas, kurį augina homoseksualių patinų pora“, – sakė gyvūnų prižiūrėtojas Marcas Beltas.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2021-02-24 05:46:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip taip olandijoi dahuja pydarų
Atsakyti
0

x
xxL
2021-02-24 09:04:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl TV3 taip reklamuoja mutantus pingvinus? Nors čia dar vienas pavyzdys kas bus kai pederastija įteisins du pederastus kaip šeimą - atiminės vaikus iš kitų šeimų. Štai kas nutiks kai sutrikusi psichika ir instinktas tampa stipresni už protą.
Atsakyti
0

L
Lopauskas
2021-02-24 17:55:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Homikai galėtų irgi perėt kiaušinius.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų