Olandijos rinktinė UEFA Tautų lygoje užtikrintai 3:1 nugalėjo Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkus bei į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Oweno Wijndalo 4-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Netrukus Miralemas Pjaničius atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Georginio Wijnaldumas jau 6-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Olandijos rinktinę į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukusio M.Pjaničiaus 13-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

G.Wijnaldumas 13-ąją minutę antrą kartą šiose rungtynėse nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Memphis Depay‘us 55-ąją minutę vos iš keleto metrų tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Smailas Prevljakas 63-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:3.