Nubausti lietuvį nužudę ir padegę tautiečiai

Šių metų gegužės mėnesį trijų lietuvių išgertuvės Wisbecho mieste baigėsi šiurpia tragedija. Vienas iš sugėrovų – 28-erių Mindaugas Arlauskas – buvo ne tik talžomas iki mirties, bet ir padegtas. Penktadienį du nusikaltimą įvykdę vyrai išgirdo itin griežtą teismo nuosprendį.

27-erių Donatas Umbrasas apkaltintas žiauriu žmogaus nužudymu. Jam Cambridge Karūnos teisme paskirta bausmė – laisvės atėmimas iki gyvos galvos. Vyras turi teisę po 15 metų prašyti sušvelninti paskirtą bausmę.

Kitas nusikaltimo bendrininkas – 24-erių Tomas Lazdauskas nuteistas 10 metų kalėjimo. Pripažinta, kad jis buvo tik nusikaltimo bendrininkas ir jis neturėjo tikslo nužudymui, tačiau neužkirto jam kelio.

Nelaimės dieną T. Lazdauskas pakvietė M. Arlauską į savo namus Wisbecho mieste. Jie norėjo išsiaiškinti asmeninius santykius, kurie susiję su dviejomis moterimis. Į namus atvykusi auka lietuvį rado su kitu tautiečiu – D. Umbrasu, jie abu jau buvo išgėrę.

Netrukus tarp trijulės įsiplieskė ginčas ir D. Umbrasas pagriovė auką, pradėjo talžyti kumščiais, spardyti. Tuomet iš namo ištempė jį į vidinį kiemą, kur iki mirties daužė metaliniu vamzdžiu, lauko kėdėmis ir kitais, po ranka pasitaikiusiais daiktais.

Vėliau auka buvo pasodintas ant savo paties dviračio ir nulydėtas atokiau nuo namų, į industrinį kvartalą. Tai užfiksavo ir CCTV kameros. Bandydami sunaikinti įkalčius, lietuviai padegė tautiečio kūną ir pasišalino iš įvykio vietos.

Gegužės 9 d. paryčiais, apie 5 val. ryto, aukos kūną rado praeivis ir pranešė pareigūnams.

Pagrindinį vaidmenį nusikaltime įvykdęs D. Umbrasas iškart pripažino savo kaltę, tačiau tai bausmės nesušvelnino.

Šaltinis: www.anglija/today


Rašyti komentarą...
J
Ja
2020-12-28 21:20:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tures laiko apie save pamastyti,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų