Aiškėja, kad nuo krepšininku apsimetusio vyro nukentėjo 17 merginų: prašoma jų atsiliepti

Aiškėja, kad nuo „Žalgirio“ krepšininku apsimetinėjusio jaunuolio nukentėjo net 17 merginų: iš jų sukčius viliodavo pinigus. Policija prašo atsiliepti nukentėjusiąsias.

Krepšinio klubo „Žalgiris“ nariu apsimetinėjusį vaikiną policija sučiupo viename Vilniaus viešbutyje. Per kratas rado daiktų ir drabužių su „Žalgirio“ klubo simbolika. Įtariamasis buvo suimtas mėnesiui.

Jaunuolis iš naivių merginų išviliojo ne mažiau 30 tūkstančių eurų. Policija tiria apie 20 nukentėjusiųjų skundų. Manoma, kad nukentėjusių merginų yra dar daugiau.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja, kad nuo krepšininku apsimetusio jaunuolio nukentėjo net 17 merginų

23-ejų metų vaikinas prisistatinėjo esąs krepšininkas Rokas Jokubaitis. Pats krepšininkas Graikijoje ruošėsi rungtynėms, kai policija gavo merginos skundą ir pradėjo ieškoti įtariamojo.

Krepšininkas apie jo vardu besinaudojantį sukčių sužinojo būdamas Graikijoje. Jis tikisi, kad šios istorijos paviešinimas kitoms merginoms padės apsisaugoti nuo panašių atvejų.

Pirmoji nukentėjusioji sakė, kad apsimetėliui pavyko įgyti pasitikėjimą, jis sudarė turtingo ir dosnaus sportininko,  pakliuvusio į laikiną bėdą, įvaizdį, todėl merginos jam ir negailėjo pinigų įvairiems daiktams pirkti, paslaugoms apmokėti. Nuostoliai – apie dešimt tūkstančių eurų.

Įtariamasis jau yra teistas už sukčiavimą. Vaikinas suimtas trims mėnesiams. Pirminiais duomenimis, apsimetėliui pavyko išvilioti apie 30 tūkstančių eurų, nukentėjo apie 20 merginų. Veikiausiai nukentėjusiųjų yra dar daugiau ir išviliota suma dar didesnė.


Rašyti komentarą...
K
Kindziulis
2020-12-14 22:42:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikėtų patikrinti ar po aikštę lakstantis Rokas Jokubaitis yra tikrasis Rokas Jokubaitis. Labai daug sutapimų!
Atsakyti
-1

V
ValentinKarosas
2020-12-14 22:58:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai cia mano debilas sunus, zoofilas. As esu Valentinas Karosas Sernas, irgi megstu soofilizma! Nakti iseinu senu vyru ar bobuciu patvirkinti.
Atsakyti
0

P
Pilietis
2020-12-15 03:34:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzdare menesiui- uz ka?. Nei jis slapstėsi , nei ką nužudė, nei suluosino? Nera įkalčių. Daromas spaudimas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų