Krepšininku apsimetęs sukčius iš merginos išviliojo 10 tūkst. eurų

Krepšininku apsimetęs vaikinas įtariamas iš merginos per kelis mėnesius išviliojęs daugiau kaip 10 tūkst. eurų, jis suimtas trims mėnesiams, pirmadienį pranešė prokuratūra.

Ikiteisminis tyrimas dėl galimo sukčiavimo buvo pradėtas gruodžio 11 dieną. Įtariama, kad 23 metų jaunuolis, turėdamas tikslą apgaule įgyti didelės vertės svetimą turtą, susipažinęs su mergina tyčia melagingai prisistatė „Žalgirio“ klubo krepšininku.

Teisėsaugos duomenimis, išgalvotais pasakojimais apie tariamą savo sportinę veiklą ir neva nepalankiai susiklosčiusią materialinę padėtį, jis įgijo merginos pasitikėjimą ir apgaule per kelis mėnesius iš jos išviliojo daugiau kaip 10 tūkst. eurų.

Kreipdamasis į teismą dėl kardomosios priemonės – suėmimo – skyrimo, prokuroras pažymėjo, kad naują sunkų nusikaltimą vaikinas įvykdė ankstesniu teismo nuosprendžiu už sukčiavimą paskirtos laisvės atėmimo bausmės atidėjimo laikotarpiu. Be to, jo atžvilgiu atliekamas ikiteisminis tyrimas, kuriame jaunuolis įtariamas dėl dar 18 iš esmės analogiško pobūdžio nusikalstamų veikų padarymo.

Teismas atsižvelgė į prokuroro pareiškime nurodytus argumentus, jog jis gali daryti naujas nusikalstamas veikas ir įtariamajam skyrė griežčiausią kardomąją priemonę.


Rašyti komentarą...
B
Balionas
2020-12-14 12:45:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daug kas įtaria, kad tai buvo pats Jokubaitis.
Atsakyti
0

L
Lina
2020-12-14 12:53:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir iš kur reikia turėti jaunai panai tiek pinigų ir netureti visiškai smegenų!....
Atsakyti
0

L
Lina
2020-12-14 12:55:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir iš kur jaunai panai turėti tiek pinigų ir visiškai neturėti smegenų!..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų