Neįprastas konkursas: dalyviai rodė savo švilpimą

Ar mėgstate švilpauti? Jei taip, netrukus pamatysite renginį, kuris kaip tik jums. Kviečiame paklausyti profesionaliausių švilpautojų, kurie dėl geriausio pasaulyje titulo grūmėsi Los Andžele.

26-erių Emily – ne tik švilpauja, bet savo pasirodymą paįvairina ir šokiu. Ji – viena iš 60-ies švilpautojų, kurie į Los Andželą susirinko iš viso pasaulio.

Visų jų tikslas sužavėti publiką ir komisiją, kuri sprendžia, kam turi atitekti geriausiojo švilpautojo pasaulyje titulas.

Patys švilpautojai sako, kad jų hobis yra tiesiog stebuklingas. Jis atpalaiduoja, laužo bet kokius kalbos barjerus, padeda užmegzti draugystes.

„Ieškome žmonių, kurie gražiai skamba, moka pasirodyti ir bendrauti su publika. Kai tikitės iš savo mėgstamiausio operos dainininko ar profesionalaus saksofonininko, kad jie jus sujaudins, pagal tai vertiname ir mes, todėl jūs ir tapsite čempionu“, – konkurso organizatorė Carole Kaufman.

Šiemet daugiausia liaupsių sulaukė 36-erių japonė Akiko, kuri iškovojo geriausios švilpautojos titulą ir kitąmet čempionatas jos laimėjimo dėka vyks Japonijoje. Ji sako, kad švilpauti pradėjo būdama trejų, o konkursuose dalyvauja jau dešimtmetį.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų