Mokslininkai nustatė, kurios vyrų kūno formos yra patraukliausios moterims

Jei esate vyras, turintis partnerę, bet ne tobulą kūną, paklauskite, kokio sudėjimo vyrai jai labiausiai patinka. Mes palauksime.

Gerai, ar jau paklausėte? Jeigu ji nepasakė kažko panašaus į „masyvus raumeningas presas“, „didžiuliai bicepsai“ ar „krūtinės raumenys, kurie gali kilnotis“, labai tikėtina, kad jūsų mylimoji jums iš gailesčio meluoja, rodo Kvinslande veikiančio Griffitho universiteto mokslininkių atliktas tyrimas.

Šio tyrimo metu siekta išsiaiškinti, kiek fizinė jėga yra svarbi vyrų fiziniam patrauklumui. Moterų grupėms buvo parodytos vyrų liemenų (torsų) be veidų nuotraukos, ir buvo paprašyta įvertinti jų patrauklumą arba fizinę jėgą. Dalyje nuotraukų buvo užfiksuoti normalūs universiteto studentai, kitose – vyrai, sportuojantys tris-penkis kartus per savaitę. Buvo patikrintos visų vyrų jėgos.

Pagal naują tyrimą, jei mažesniu balu įvertinote raumeningą kūną, priklausote mažumai. Iš tiesų, nė vienai iš 160 tyrime dalyvavusių moterų neraumeningas kūnas nepasirodė patrauklesnis.

„Nenustebome, kad moterims fiziškai stiprūs vyrai atrodė patrauklesni... Tačiau mus nustebino, koks stiprus šis efektas, – laikraščiui „The Guardian“ sakė pagrindinis tyrimo autorius Aaronas Sellas. – Mes neradome nė vienos moters, kuri pirmenybę teiktų silpnesniems ar ne tokiems raumeningiems vyrams.“

Labiausiai vyrų patrauklumą parodė jų fizinė jėga. Maždaug 70 proc. vyrų, kurie moterims atrodė patraukliausi, sudarė stipriausi vyrai. Atlikę tolesnę analizę, mokslininkai taip pat nustatė, kad moterims labiau patinka aukšti ir liekni vyrai.

Tyrimas, paskelbtas leidinyje „Proceedings of the Royal Society B“, paneigia mintį, kad jėga daro vyrus patrauklesnius priešingai lyčiai tik iki tam tikro lygio, kai vyras jau būna „per daug raumeningas“ ir tampa mažiau patrauklus. Komanda tai įvertino ankstesniais tyrimais, atliktais naudojant linijinius brėžinius, o ne tikras nuotraukas.

Jeigu jūsų kūnas nėra idealus (kaip ir daugelio žmonių, kurie tiesiog neturi laiko kasdien eiti į sporto salę), nenusiminkite. Pirma, išvaizda – dar ne viskas. Labai mažai tikėtina, kad bent jau artimiausiu metu moterys rinksis partnerius pagal begalvių torsų nuotraukas. Antra, tai nebuvo labai didelės apimties tyrimas. Jame dalyvavo tik 160 moterų, todėl reikėtų atlikti papildomus tyrimus. Komanda pripažįsta, kad kiti tyrimai parodė, jog moterims labiau patinka švelnesnių veido bruožų vyrai, kurie paprastai neturi ypač raumeningo kūno.

Be to, mokslininkai taip pat daugumą vyrų paguodė: „Net jei turite šiek tiek antsvorio, tačiau atrodote stiprūs, viskas gerai. Iš esmės būti kiek didesniu tvirtu vyru yra gerai, ir tai neabejotinai paguos daugelį“.


Rašyti komentarą...
j
jo
2021-03-05 07:44:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
patraukliausias yra pinigingo vyro falas tarp pripumpuotų lūpų...
Atsakyti
0

P
Petras
2021-03-05 09:10:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pinigine.
Gali buti senas arba 200 kg, bet bus su jauna Jeigu babkiu pakankamai.
Bobu smegenyse gamtos irasyta, kad svarbiausias tikslas yra aprupinki palikuonis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų