• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje pareiškė, kad Ukrainos Mariupolio miestas, kurį Kremliaus pajėgos sulygino su žeme, dabar yra neva „gražus“ ir „atstatytas“.

6

Rusijos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje pareiškė, kad Ukrainos Mariupolio miestas, kurį Kremliaus pajėgos sulygino su žeme, dabar yra neva „gražus“ ir „atstatytas“.

REKLAMA

Interviu „Sky News“ Andrejus Kelinas taip pat teigė, kad Maskva „nesidomi Lenkija, Latvija, Estija ar kitomis šalimis“ po to, kai NATO perspėjo dėl būsimų Rusijos invazijų Europoje.

Paklaustas apie kaltinimus dėl žmogaus teisių pažeidimų Mariupolyje, A. Kelinas atsakė: „Nuvykite į Mariupolį, dabar pažvelkite į jį, tai naujas atstatytas, visiškai atstatytas miestas... Nuostabu, koks jis gražus“.

„Ne visi pastatai buvo atstatyti, bet įdėta daug pastangų“, – pridūrė Rusijos ambasadorius JK.

Apie tai, kodėl rusų kariams reikėjo niokoti uostamiestį, A. Kelinas kalbėjo: „Ukrainiečiai galėjo pasiduoti anksčiau, jie galėjo atiduoti Mariupolį daug anksčiau, užuot bandę paversti jį kovų vieta“.

REKLAMA
REKLAMA

Mariupolio apgultis, kurią vykdė prezidento Vladimiro Putino pajėgos, prasidėjo 2022 m. vasario mėn. ir baigėsi tų pačių metų gegužę, kai Rusija paskelbė pergalę, o paskutiniai ukrainiečių kovotojai, gynę plieno gamyklą „Azovstal“, pasidavė.

REKLAMA

Prakalbo apie neva Rusijos „geros valios gestą“

Reaguodamas į NATO teiginius, kad Rusija planuoja įsiveržti į kitas Europos šalis, jis sakė: „Mes visiškai suprantame, kad bet kokia eskalacija už Ukrainos ribų sukels pasaulinį konfliktą, kurio metu viskas bus sunaikinta... Mes negalime to palaikyti.“

Kalbėdamas apie karą Ukrainoje, jis pridūrė: „Tai buvo didelė Vakarų lyderių klaida, kai jie manė, kad Ukraina su Vakarų pagalba pinigais ir ginklais gali nugalėti“.

A. Kelinas taip pat apibūdino Rusijos tankų pasitraukimą iš Kyjivo pirmaisiais karo mėnesiais kaip „geros valios gestą“, o ne pralaimėjimą.

TEgul visa Ukraina sulygina su zeme ir atstato kaip Cecenija, o Lietuva tegul zviegia dar ateis jos eile...LOL
Raška didelis šūdo gabalas
Tylet, kokia cia laisva salis kai tokia betvarke valstybej ir tiek margaspalviu priviso tiesiog reikia grieztos gerb. Putino rankos LT baudziauninkams, kurie yra nuo zagres ir su botagu pliaukst pliaukst...LOL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų