andrejus kelinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrejus kelinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrejus kelinas“.

Mariupolį su žeme sulyginusi Rusija toliau ciniškai meluoja: tai Ukraina pavertė jį kovų miestu

Rusijos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje pareiškė, kad Ukrainos Mariupolio miestas, kurį Kremliaus pajėgos sulygino su žeme, dabar yra neva „gražus“ ir „atstatytas“. Interviu „Sky News“ Andrejus Kelinas taip pat teigė, kad Maskva „nesidomi Lenkija, Latvija, Estija ar kitomis šalimis“ po to, kai NATO perspėjo dėl būsimų Rusijos invazijų Europoje.
2024-02-13

Rusijos ambasadorius plūstasi grasinimais: Rusija „dar nepradėjo rimtai veikti“

Rusijos nepaprastasis ambasadorius Jungtinei Karalystei Andrejus Kelinas pagrasino, kad Rusija „dar nepradėjo rimtai veikti“ Ukrainoje. Interviu BBC jis sakė, kad galvoti apie Ukrainos pergalę yra „didelė klaida“, nes Rusija yra 16 kartų didesnė ir turi didžiulius išteklius. A. Kelinas taip pat pareiškė, kad Vakarų ginklų tiekimas Ukrainos kariuomenei gali lemti „beprecedenčio lygio“ eskalaciją.
2023-05-29

Rusija vėl grasina: imsis „rimtų priemonių“, jei Vakarų ginklai Ukrainoje kels „grėsmę“

Maskva turės imtis „rimtų priemonių“, jei Vakarų ginklai Ukrainoje pradės kelti „grėsmę“ Rusijos „strateginei padėčiai“, pareiškė Rusijos ambasadorius Didžiojoje Britanijoje Andrejus Kelinas. Interviu „Reuters“ jis teigė manantis, kad Ukraina turės nuspręsti, ar sudaryti taikos sutartį su Rusija, ar toliau „čiuožti“ į pražūtį. Paklaustas, kaip karas gali baigtis, A. Kelinas pareiškė, kad Rusija turės nugalėti Ukrainos pajėgas visame Donbaso regione.
92 2022-07-08

Nuo šiol jau oficialiai: Rusija ruošiasi karui

Apie būtinybę būti pasiruošusiems prabilo ir V. Putinas
2018-10-29

Maskvą neramina Ukrainos ir Gruzijos planai dėl NATO

Potencialus Ukrainos ir Gruzijos įstojimas į NATO Rusijai taptų rimta karine ir ekonomine problema ir priverstų Maskvą įrengti gynybinę juostą šalia Sočio, pirmadienį pareiškė vienas aukšto rango rusų Užsienio reikalų ministerijos pareigūnas. „Mums tai bus milžiniška karinė ir ekonominė problema. Mums teks įrenti gynybinę juostą šalia mūsų dabartinės trečiosios sostinės – Sočio“, – vieno diskusijų klubo renginyje sakė URM Europos bendradarbiavimo departamento direktorius Andrejus Kelinas.
2018-10-29

Kremlius pribloškė savo pareiškimu dėl NATO

Maskva nelaiko NATO anachronizmu ir deklaruoja būtinybę atkurti buvusius pragmatiškus santykius su Aljansu, nurodė vienas aukšto rango Rusijos užsienio reikalų ministerijos pareigūnas. Šis pareiškimas ir jo išplatinimas per valstybines informacijos tarnybas gali reikšti tam tikrus politinius pokyčius Kremliaus strategijoje, nes jis kardinaliai skiriasi nuo ilgus metus vystytos propagandos Vakarų karinio aljanso atžvilgiu.
2017-01-04

Rusijos diplomatas piktinosi Lietuvos draudimais Maskvos televizijoms

 Sieti Rusijos įstatymą dėl užsienio kapitalo apribojimo Rusijos visuomenės informavimo priemonėse ir pavojų žodžio laisvei beprasmiška, pareiškė Rusijos nuolatinis atstovas Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje (ESBO) Andrejus Kelinas. „Mėginimai sieti pliuralizmą žiniasklaidoje ir nuomonių reiškimo laisvę su užsienio kapitalo dalimi yra, mažiausiai, nepamatuoti“, – pareiškė jis per ESBO nuolatinės tarybos posėdį, o jo kalbos tekstas pateiktas Rusijos URM tinklalapyje.
Į viršų