naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kyjivas antradienį pažadėjo išvaryti iš Ukrainos rusų pajėgas ir nubausti invaziją prieš beveik metus pradėjusią Rusiją.

Kyjivas antradienį pažadėjo išvaryti iš Ukrainos rusų pajėgas ir nubausti invaziją prieš beveik metus pradėjusią Rusiją.

REKLAMA

„Jie strategiškai yra aklavietėje“, – netrukus po to, kai baigėsi Rusijos prezidento Vladimiro Putino metinė kalba, per „Telegram“ pareiškė Ukrainos prezidento administracijos vadovas Andrijus Jermakas.

„Mūsų tikslas – išvaryti juos iš Ukrainos ir nubausti už viską“, – pridūrė jis.

Metinis Putino pranešimas

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį skaito savo kreipimąsi į Federalinį Susirinkimą – abejų parlamento rūmų narius.

Metinis Rusijos lyderio pranešimas didele dalimi skirtas karui Ukrainoje, Kremliaus pradėtam prieš beveik metus.

„Kreipiuosi į jus sunkiu ir svarbiu mūsų šaliai momentu, kai visur pasaulyje vyksta dideli pokyčiai“, – sakė V. Putinas aukščiausiems Rusijos pareigūnams ir politiniam elitui.

REKLAMA

Savo kalboje jis pareiškė, esą Vakarai sukėlė karą, apkaltino juos sukčiavimu ir NATO plėtra į Rytus.

„Nė viena pasaulio šalis neturi tiek karinių bazių, kiek JAV“, – tvirtino jis.

„Tai jie pradėjo karą. O mes naudojame jėgą, kad jį sustabdytume“, – sakė V. Putinas.

Savo ankstesnėse kalbose jis piktindavosi NATO esą keliama grėsme Rusijai ir pasitelkdamas savo šalies istoriją teisindavo invaziją.

REKLAMA

Rusija tęsia atakas

Rusijai antradienį apšaudžius Ukrainos Chersono miestą, žuvo mažiausiai šeši asmenys, daug žmonių sužeisti, pranešė pareigūnai.

Chersono gynybos komendantūros atstovas spaudai Dmytro Pletenčukas pranešė apie šešis žuvusiuosius. Taip pat Ukrainos žiniasklaida praneša, kad yra daug sužeistųjų.

Transliuotojas „Suspilne“ praneša, kad apšaudyta viešojo transporto stotelė, kurioje tuo metu buvo daug žmonių, taip pat nukentėjo parduotuvė ir du daugiaaukščiai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų