Kraupią avariją Rusijoje sukėlė lietuvių kilmės vairuotojas

Siaubingoje avarijoje netoli Sankt Peterburgo žuvo 8 žmonės, dar vienas atsidūrė ligoninėje. Į mikroautobusą rėžėsi priešpriešinėje kelio dalyje atsidūręs sunkvežimis. Pastarąjį „išstūmė“ lietuvio išeivio vairuojamas kita sunkioji transporto priemonė.

Portalo „Fontanka“ teigimu, sulaikytasis 59-erių „Scania“ sunkvežimio vairuotojas gimė Lietuvoje, tačiau gyvena Rusijoje, Vyborgo rajone. Teigiama, kad jis yra atsakingas vairuotojas, neturėjęs užfiksuotų rimtų kelių eismo taisyklių pažeidimų. Šiuo metu jam yra iškelta baudžiamoji byla dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo, dėl kurio žuvo du ar daugiau asmenų. Vyrui gresia iki penkerių metų kalėjimo.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kraupią avariją Rusijoje sukėlė lietuvių kilmės vairuotojas

Avarija įvyko sekmadienį, spalio 28-ąją, greitkelyje netoli Sankt Peterburgo. „Scania“ vairuotojas įvažiavo į kito sunkvežimio, „Iveco“, galą, pastarąjį sumėtė, ir jis, peršokęs per kelią skiriančią užtvarą, rėžėsi į priešpriešais važiavusį mikroautobusą su 8 žmonėmis viduje. Manoma, kad visi jie žuvo akimirksniu. Žmonės dar spėjo ištraukti iš autobusiuko vieną moterį, tačiau ji jau buvo mirusi, o transporto priemonė netrukus užsidegė.

Mikroautobusu važiavo rusai, grįžtantys iš apsipirkimo Suomijoje. Daugiausiai tai buvo vyresnio amžiaus Sankt Peterburgo gyventojai. Avarijos metu žuvo 71-erių Sankt Peterburgo valstybinio universiteto profesorius Viktoras Kutovojus ir jo žmona, taip pat žymi peterburgietė, 70-metė Elena Oševenskaja.

Pranešama, kad „Iveco“ vairuotojas taip pat patyrė sunkias galvos ir kaklo traumas, jis gydomas ligoninėje. „Scania“ vairuotojas nenukentėjo.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų