Karingai nusiteikęs Lukašenka ruošia Baltarusiją mobilizacijai: „Visi turi būti pasirengę“

Baltarusijoje valdžią uzurpavęs Aliaksandras Lukašenka trečiadienį surengė susitikimą su šalies kariuomenės vadais ir pateikė nurodymą „parengti visas 7 zonas mobilizacijai“.

„Per praėjusius metus mes pajutome, kaip destruktyvus informacinis, ekonominis, politinis spaudimas iš Vakarų, paveikė mūsų žmonių pasaulėžiūrą ir pastūmėjo kai kuriuos iš jų savo pačių tautos išdavystei. Visada būtina suduoti tokį atsaką panašiems veikėjams, kad priešo atmintyje jis pasiliktų daugelį metų. Ir tą galės užtikrinti tik visaliaudinė gynyba, jeigu mes visi ginsime savo žemę“, – cituojamas provalstybiniame „Telegram“ kanale Baltarusijos vadovas.

„Reikia išmokti kariauti“

Kiekvienas Baltarusijos regionas turi būti pasirengę įvykdyti mobilizaciją per trumpiausią įmanomą laikotarpį, cituoja A. Lukašenką BELTA.

Baltarusijos vadovas atkreipė ypatingą dėmesį visiško teritorinės gynybos ir greitos pajėgų bei priemonių mobilizacijos pasirengimo užtikrinimą.

„Mums patiems vietose, rajonų vykdomųjų komitetų ir sričių vykdomųjų komitetų pirmininkams, reikia išmokti kariauti. Reikia žinoti savo objektus, kuriuos jūs saugosite“, – aiškino jis. Regionų vadovai taip pat turi užtikrinti greitą piliečių mobilizaciją. „Jūs turite žinoti, kur jie yra, kad ne 5-6 mėnesius mes juos mobilizuotume, o, jeigu reikia, pakeltume dėl pavojaus ir per parą jie atvažiuotų pas jus“, – aiškino A. Lukašenka.

Pasak Baltarusijos prezidentu save vadinančio A. Lukašenkos, „po šios dienos susirinkimo, šalyje tam turi ruoštis visi“.

 


Rašyti komentarą...
a
a
2021-06-16 12:15:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be vakarietisku pinigu ekonomika griuna, sudetinga parodyti kzakokia prasmingesne veikla tai bent mobilizacijos pasiruosima pazais. Rusijos, S. Korejos ir panasiu saliu atidirbta strategija - rasti priesu ir savo zmonems rodyti "kova" su jais kad gyventojai maziau galvotu apie ekonomini skurda.
Atsakyti
-18

J
Jonas
2021-06-16 15:58:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo lietuviai rengia naują žygį iki Juodosios jūros,saugokis balta.
Atsakyti
-3

V
Voldemaras
2021-06-16 13:37:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
To- KUNYGAS
Jau vien is rasto matosi, kad esi tos "Protingos Derzavos " atstovas...! Isipilk dar novicioko- geriau klavisus spaudysi, mongolo utele !!!
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų