tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ukrainos ginkluotosios pajėgos nuo rusų išlaisvino Ukrainos rytuose esantį Naujosios Husarivkos kaimą. Paskelbtas pirmasis vaizdo įrašas iš vietos, jame matyti, kaip ukrainiečiai nuplėšia rusų desantininkų vėliavą, rašo UNIAN.

Ukrainos ginkluotosios pajėgos nuo rusų išlaisvino Ukrainos rytuose esantį Naujosios Husarivkos kaimą. Paskelbtas pirmasis vaizdo įrašas iš vietos, jame matyti, kaip ukrainiečiai nuplėšia rusų desantininkų vėliavą, rašo UNIAN.

REKLAMA

Šis kaimas yra netoli Balaklajos, Charkivo srityje, kur ukrainiečiai taip pat pradėjo kontrpuolimą.

Vaizdo įrašą iš išvaduoto kaimo „Facebook“ paskelbė pirmoji atskira Ivano Boguno specialiųjų pajėgų brigada.

Jame matyti, kaip Ukrainos kariai nuplėšia raudoną Rusijos desantininkų vėliavą, kuri buvo iškelta ant stiebo šalia kaimo tarybos pastato.

„Mūsų bataliono „Laukiniai laukai“ kariai pašalino raudoną Rusijos desantininkų vėliavą virš Naujosios Husarivkos kaimo netoli Balaklajos“, – sakoma pranešime.

Zelenskis: turime gerų naujienų iš Charkivo srities

Jau keletą dienų sklandant informacijai apie Ukrainos kontrpuolimą šalies rytuose, Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis patvirtino, kad yra „gerų naujienų iš Charkivo srities“. Vis dėlto, anot prezidento, dabar ne laikas įvardyti konkrečias gyvenvietes, į kurias grįžo Ukrainos vėliava.

REKLAMA

Apie tai jis kalbėjo savo tradiciniame kreipimesi į ukrainiečius.

„Šią savaitę turime gerų naujienų iš Charkovo srities. Manau, kad kiekvienas pilietis didžiuojasi mūsų kariais“, – teigia jis.

REKLAMA

Kartu V. Zelenskis pabrėžė, kad kol kas dar ne laikas įvardinti, į kokias konkrečiai gyvenvietes grįžo Ukrainos vėliava.

„Tačiau atėjo metas padėkoti 25-ajai oro desanto brigadai, 92-ajai atskirajai mechanizuotajai brigadai ir 80-ajai oro desanto brigadai už drąsą ir didvyriškumą, parodytą vykdant kovines užduotis.

Šiandien taip pat dėkoju 406-ajai atskirajai artilerijos brigadai už itin sėkmingas atakas okupantų susitelkimo rajonuose mūsų šalies pietuose ir 60-ajai atskirajai pėstininkų brigadai, kuri nuosekliai stiprina mūsų pozicijas“, – sako jis.

REKLAMA

Anot Ukrainos prezidento, kiekviena Ukrainos karių sėkmė viena ar kita kryptimi keičia bendrą situaciją visoje fronto linijoje Ukrainos naudai.

„Kuo sunkiau bus okupantams, kuo daugiau nuostolių jie patirs, tuo geresnės bus mūsų gynėjų pozicijos Donbase, tuo patikimesnė bus Zaporižios ir Mykolajivo, Dniepropetrovsko sričių gynyba, tuo greičiau galėsime išlaisvinti Paazovję ir visus pietus“, – kalbėjo jis.

Paazovjė yra regionas pietryčių Ukrainoje.

Ukraina dar praėjusios savaitės pradžioje paskelbė pradėjusi kontrpuolimą šalies pietuose. Šią savaitę Ukrainos prezidento visuomeninis patarėjas Oleksijus Arestovyčius pranešė, kad Ukraina išplėtė savo kontrataką ir ją vykdo nebe tik į pietus link Chersono, bet ir Rytų – Donbaso – kryptimi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų