REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Didžiojoje Britanijoje dėl žiauraus vyro sumušimo nuteisti lietuvis ir ukrainietis.

REKLAMA

Vietos spauda skelbia, kad vyras buvo smarkiai sumuštas tuomet, kai padėjo benamei moteriai.

Dėl šio nusikaltimo, įvykdyto praėjusių metų rugsėjo 6 d., prieš Norwicho karūnos teismą stojo 28 metų Ukrainos pilietis Yevhanas Liubiievas ir 23 metų lietuvis Deividas Marauskas, kurie Norwicho Šv. Augustino bažnyčios teritorijoje smarkiai sumušė 67 metų vyrą.

Teisme nurodyta, kad nukentėjusiajam, kurį užpuolikai klaidingai apkaltino pedofilija, buvo sulaužyta akiduobė, sulaužyti šonkauliai, subliūško plautis ir įvyko vidinis kraujavimas, dėl ko jis atsidūrė reanimacijoje.

„Jam labai pasisekė, kad jis išgyveno, – teismui sakė prokuroras Martinas Ivory. – Tai buvo ilgalaikis ir atkaklus akivaizdžiai silpno žmogaus užpuolimas. Sužalojimai buvo akivaizdžiai pavojingi gyvybei.“

REKLAMA
REKLAMA

Bylos duomenimis, vyras buvo sumuštas tuo metu, kai lankė bažnyčios teritorijoje palapinėje gyvenusią benamę. Prokuroro teigimu, šauksmus išgirdę vietiniai žmonės puolė bandyti vyrui padėti.

REKLAMA

Teigiama, kad anksčiau ukrainietis ir lietuvis buvo pastebėti vagiantys drabužių ir higienos reikmenų iš „Poundland“ parduotuvės netoliese esančioje aikštėje.

Abu vyrai teisme prisipažino kaltais dėl tyčinio sunkaus kūno sužalojimo ir vagystės.

Teisėjas Andrew Shaw teigė, kad tai buvo „bjaurus ir ilgalaikis išpuolis viešoje vietoje“. Jis taip pat pažymėjo, kad du trečdalius bausmės atlikę vyrai bus deportuoti iš Jungtinės Karalystės.

Teismas jiems skyrė po devynerius metus kalėjimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų