Indonezijoje per sprogimą prie bažnyčios sužeisti mažiausiai 10 žmonių

Indonezijos Makasaro mieste prie vienos katalikų bažnyčios sekmadienį driokstelėjo sprogimas, kurį kunigas pavadino savižudžio sprogdintojo išpuoliu, pranešė vietos žiniasklaida.

Policija nurodė, jog prie bažnyčios greičiausiai sprogo bomba.

„Buvo sprogimas ir mes įtariame, jog tai buvo bomba“, – pareiškė reporteriams Pietų Sulavesio policijos atstovas spaudai E. Zulpanas.

„Taip pat radome kūnų dalių ir šiuo metu vyksta tyrimas, ar jos priklauso sprogdintojams, ar praeiviams... Keli sužeistieji buvo nuvežti į ligoninę.“

Sprogimas prie pagrindinės Makasaro katalikų bažnyčios nugriaudėjo vos pasibaigus sekmadienio mišioms, televizijos kanalui „Metro“ pareiškė bažnyčios kunigu prisistatęs vyras.

„Užbaiginėjome mišias ir žmonės ėjo namo, kai tai įvyko“, – pareiškė vyras vardu Willemas (Vilemas). Jo pavardės televizijos kanalas nenurodė.

Pasak kunigo, vienas iš bažnyčioje buvusių tikinčiųjų mėgino neleisti žmogui, kurį jis pavadino „savižudžiu sprogdintoju“, įeiti į bažnyčią.

Anot jo, buvo sužeista apie 10 žmonių.

Ekstremistai Indonezijoje – didžiausią pasaulyje musulmonų daugumą turinčioje šalyje – praeityje ne kartą taikėsi į bažnyčias.

Pavyzdžiui, 2018 metais antrajame pagal dydį Indonezijos mieste Surabajoje bažnyčiose per sekmadienio mišias susisprogdino savižudžių sprogdintojų šeima. Tuomet žuvo per dešimt žmonių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų