Bideno inauguracijos metu apsitūlojęs Sandersas išprovokavo memų audrą

JAV senatorius Bernie Sandersas, trečiadienį per prezidento Joe Bideno inauguracijos ceremoniją pasirodęs tarp elegantiškai apsirengusių svečių vilkėdamas storą žieminę striukę ir didžiules raštuotas megztas kumštines pirštines, išprovokavo komentarų ir memų laviną.

Šiaurės rytinei Vermonto valstijai atstovaujantis kairuoliškų pažiūrų politikas, savo šalininkų mylimas už atvirą ir iš pažiūros niurzglų būdą, per žvarbią žiemos dieną vykusį renginį, kurio metu buvo laikomasi atstumo dėl koronaviruso pandemijos, sėdėjo tolėliau nuo kitų, kai J. Bidenas ant Kapitolijaus laiptų ištarė prezidento priesaiką.

Socialinių tinklų vartotojai greitai atkreipė dėmesį į naujienų agentūros AFP fotografo Brendano Smialowski (Brendano Smialovskio) nuotrauką, kurioje apsitūlojęs B. Sandersas matomas sėdintis sukryžiavęs kojas. Ši nuotrauka buvo panaudotas daugybei humoristinių vaizdelių sukurti.

Viename meme B. Sandersas matomas sėdintis ant suolelio iš filmo „Forestas Gampas“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Tomas Hanksas. Senatorius taip pat matomas uždarytas su paaugliais iš filmo „Pusryčių klubas“, taip pat įmontuotas į daugelį scenų iš „Žvaigždžių karų“.

Kai kurie jo šį jo atvaizdą įklijavo į muzikos žvaigždžių, įskaitant Taylor Swift, Kendricką Lamarą arba „Oasis“, albumų viršelius.

„Žinot, Vermonte... mes šį tą išmanom apie šaltį. Nesam tai labai susirūpinę dėl mados – norime išlaikyti šilumą. Ir būtent taip elgiausi šiandien“, – po inauguracijos B. Sandersas sarkastiškai sakė televizijai „CBS News“.

Jo žmona Jane O'Meara Sanders irgi gyrė savo vyro aprangą.

„Vermonto striukė, Vermonto pirštinės, Vermonto sveikas protas!“ – per „Twitter“ parašė ji.

B. Sandersas jau daug metų pritraukia daug dėmesio. 2020 metais jis vėl buvo nusitaikęs užimti Baltuosius rūmus, bet per demokratų pirminių rinkimų etapą pralaimėjo J. Bidenui.

Kai kurie „Twitter“ vartotojai nusprendė jį įterpti ir į kitus įsimintinus istorinius momentus.

Viename iš memų B. Sandersas, mūvintis žiemines pirštines, vaizduojamas kaip 1945 metais vykusios Jaltos konferencijos dalyvis, sėdintis šalia Britanijos premjero Winstono Churchillio, JAV prezidento Franklino Roosevelto ir Sovietų Sąjungos vadovo Josifo Stalino.

REKLAMA

Kitame jis buvo pasodintas prie stalo kartu su Jėzumi ir apaštalais Leonardo da Vinci paveiksle „Paskutinė vakarienė“.

Senatorius netgi buvo išsiųstas į Mėnulį: viename vaizdelyje jis pavaizduotas sėdinti užsidėjęs astronauto šalmą šalia Amerikos vėliavos.

B. Sanderso pirštines iš išardytų vilnonių megztinių siūlų ir pluošto, gauto iš perdirbtų plastikinių butelių, numezgė viena Vermonto mokytoja, nurodė mados žurnalas „Vogue“, senatoriaus stilių pavadinęs „antimada“.

Senatorius, kuris į Kapitolijų atvyko nešdamasis didelį rudą voką, taip pat buvo lyginamas su seneliu, užsukusiu į inauguraciją pakeliui į pašto skyrių, arba galbūt išėjusį atsiimti gydytojo išrašyto recepto.

„Twitter“ vartotojas @BoxrecGrey pašmaikštavo: „Bernie atrodo pasiruošęs visiškai pasiruošęs anksti palikti šį renginį, kad išsiųstų paštu savo mokesčius ir išsigrynintų čekį.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų