Thunberg palinkėjimas „seneliukui“ Trumpui: „nuostabios ateities“

Švedijos klimato aktyvistė Greta Thunberg trečiadienį vėl pakurstė savo nesantaiką su Donaldu Trumpu, pareiškusi, kad kadenciją baigęs JAV prezidentas „atrodo kaip labai laimingas seneliukas, kurio laukia šviesi ir nuostabi ateitis“.

G. Thunberg atsilygino D. Trumpui, kuris dažnai ginčija mokslines išvadas dėl klimato kaitos, o 2019 metais apie paauglę tviteryje parašė, kad „ji atrodo kaip labai laiminga mergaitė, kurios laukia šviesi ir nuostabi ateitis“.

Tas tviterio įrašas buvo sarkastiškas atsakas į ugningą G. Thunberg kalbą Jungtinėse Tautose, kai ji pasaulio lyderiams pasakė: „Savo tuščiais žodžiais jūs pavogėte mano svajones ir mano vaikystę. Kaip jūs drįstate?“

G. Thunberg vėliau pakoregavo savo biografiją tviteryje ir pasivadino „labai laiminga mergaite, kurios laukia šviesi ir nuostabi ateitis“.

D. Trumpas išvedė JAV iš 2015 metų tarptautinio susitarimo riboti taršą šiltnamio efektą sukeliančiomis dujomis. Šį žingsnį trečiadienį prisaikdintas JAV prezidentas Joe Bidenas jau atšaukė.

D. Trumpas pernai per Davoso forumą sakė, kad pasaulis „privalo atmesti amžinus pražūties pranašus ir jų apokalipsės pranašystes“.

G. Thunberg veikla pelnė jai tarptautinės žmogaus teisių organizacijos „Amnesty International“ apdovanojimą ir Švedijos Teisingo gyvenimo būdo apdovanojimą (Right Livelihood Award), neretai vadinamą alternatyvia Nobelio taikos premija, be to, žurnalas „Time“ ją paskelbė 2019 metų žmogumi.

Švedų paauglė ir dabar jau eksprezidentas anksčiau socialinėje žiniasklaidoje susikirto po D. Trumpo pralaimėjimo lapkričio rinkimuose. G. Thunberg paskelbė žinutę, kurioje paragino D. Trumpą dirbti dėl savo „pykčio valdymo problemos“ ir pridūrė: „Atvėsk, Donaldai, atvėsk!“

D. Trumpas ta pačia fraze metais anksčiau šaipėsi iš G. Thunberg.


Rašyti komentarą...
P
Pikasas
2021-01-21 17:49:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
. Ilgokai D.Trampas blaškėsi JV politikoje, ieškodamas savo oligarchinei arogancijai vietos. Jis suspėjo net du kartus pabuvoti demokratų partijos nariu ir du kartus ją palikti peršokdamas pas respublikonus. Asmeniniame gyvenime toks blaškymasis atsispindėjo naujų santuokų kūrime, atskiedžiant jas kitomis gražiomis damomis. Todėl kai paskutiniais mėnesiais Kremliaus ,,troliai" aiškindavo koks dešinysis yra D.Trampas ir koks komunistas yra J.Baidenas atrodė labai juokingai. D.Trumpas pas respublikonus priėjo liepto galą. Jam toliau kelio joje nebelieka, tad visai nebus nuostabu, kad jis kurs savo politinį darinį, kuriuo bandys įsiterpti į JV valdžios dalybas. Neofašistinė jo raiška gali vėl atgyti pilnoje apimtyje. Toks procesas, beje, gali ir įstrigti, jei J.Baidenas, kaip teigė, netrukdys teisėsaugos darbui. Ir kodėl jis turėtų trukdyti visų, jau prokurorų pradėtų tyrimų eigai? Jei pakankama dalis senatorių respublikonų panorės eliminuoti D.Trumpą visiems laikams, tai padės jam riebų tašką.
Atsakyti
0

l
lzabele
2021-01-30 16:54:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai,puikus prezidentas D,Trumpas,nesedejo rankų sudėjęs,turėjo savo nuomonę,nebijojo ir garsiai reiškėsi,bet manau ir jauciau,kad nori nusodinti ,tie kurie pralaimėjo,bet manau teisybę bus Donaldas laimės ir vėl matysime šitą kilminga pora su šarmingas,elegantišką Melanija


Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų