„Apple“ jau netrukus gali išleisti neįprastą telefoną

Jau ateinančiais metais rinkoje gali pasirodyti „iPhone“ telefonas su lenktu OLED ekranu, rašo laikraštis „The Wall Street Journal“.

JAV kompanijos tiekėjai teigia gavo „Apple“ užsakymą padidinti plonesnių OLED ekranų gamybos apimtis bei pristatyti didesnės raiškos ekranų, nei gamina Pietų Korėjos „Samsung Electronics“, prototipų.

„The Wall Street Journal“ šaltinių teigimu, „iPhone“ su lenktu OLED ekranu gali tapti vienu iš šių telefonų modelių, kuriuos „Apple“ pristatys ateinančiais metais. Tokio telefono kaina veikiausiai bus didesnė, nes OLED ekranų gamybos sąnaudos yra didesnės.

Tiesa, šaltiniai taip pat sako, kad kompanija galiausiai gali nuspręsti neišleisti tokio modelio telefono, nes tai yra tik vienas iš daugiau nei dešimties naujų „iPhone“ prototipų, kuriuos svarsto bendrovė.

Verta paminėti, kad „Apple“ konkurentai – „Samsung“, „Xiaomi“ ir „Google“ – jau perėjo nuo skystųjų kristalų prie OLED ekranų, kurie yra plonesni, ryškesni ir suteikia daugiu galimybių, kalbant apie dizainą. Tačiau dėl tokio ekrano telefonas gali pabrangti 50 JAV dolerių.

REKLAMA

Kaip rodo tyrimų bendrovės „IHS Markit“ duomenys, išmaniesiems telefonams skirtų OLED ekranų rinka 2018 metais pasieks 18,6 mlrd. JAV dolerių ir viršys LCD ekranų rinką. Palyginimui, pernai bendra pasaulinių įmonių apyvarta nuo LCD ekranų pardavimų sudarė 20,8 mlrd. JAV dolerių, o OLED ekranų – 10,6 mlrd. JAV dolerių.

„The Wall Street Journal“ šaltiniai sako, kad iš pradžių „Apple“ veikiausiai naudos „Samsung“ gaminamus OLED ekranus, tačiau JAV kompanija tikisi iš kitų savo tiekėjų – „LG Display“, „Japan Display“ ir „Sharp“, kad šios iki 2018 metų bus pasirengusios tiekti reikalingą kiekį OLED ekranų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų