• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penktą dieną po Aleksejaus Navalno mirties tyrėjai parodė opozicionieriaus kūną jo motinai, tačiau atsisakė jį atiduoti ir pareikalavo surengti slaptas laidotuves, grasindami, kad priešingu atveju vilkins kūno atidavimo procesą.

8

Penktą dieną po Aleksejaus Navalno mirties tyrėjai parodė opozicionieriaus kūną jo motinai, tačiau atsisakė jį atiduoti ir pareikalavo surengti slaptas laidotuves, grasindami, kad priešingu atveju vilkins kūno atidavimo procesą.

REKLAMA

„Vakar vakare jie slapta nuvežė mane į morgą, kur man parodė Aleksejų“, – sakė ji socialiniuose tinkluose paskelbtame vaizdo įraše. 

„Pagal įstatymus jie turėjo nedelsdami atiduoti man Aleksejaus kūną, tačiau to nepadarė iki šiol. Vietoje to jie mane šantažuoja, keldami sąlygas, kur, kada ir kaip Aleksejus turi būti palaidotas.

<...> Jie nori nuvesti mane į kapines prie šviežio kapo ir pasakyti: Čia guli tavo sūnus. Aš tam nepritariu“, – nurodė Liudmila Navalnaja.

Išplatintame vaizdo įraše L. Navalnaja nurodė, kad tyrėjai jai grasino. 

„Žiūrėdami man į akis, jie pasakė, kad jei nesutiksiu su slaptomis laidotuvėmis, jie ką nors padarys su mano sūnaus kūnu (...) Prašau, kad sūnaus kūnas būtų nedelsiant atiduotas man“, – pareiškė ji. 

REKLAMA
REKLAMA

Skelbia, kad Navalno mirties priežastys neva „natūralios“

A. Navalno atstovė spaudai Kira Jarmyš antrina, kad „Navalno motinai parodytoje medicininėje mirties ataskaitoje teigiama, kad mirties priežastys yra natūralios“.

REKLAMA

Ant Navalno kūno aptikos mėlynės

Rusijos kalėjimų gyvenimo ekspertas Vladimiras Osečkinas tikina, kad Aleksejų Navalną Kremliaus režimo parankiniai galėjo nužudyti „senu KGB kankintojų metodu“ – stipriu smūgiu į širdies plotą, rašoma „The Times“.

REKLAMA
REKLAMA

Britų leidiniui kalbėjęs žmogaus teisių apsaugos grupės „Gulagu.net“ įkūrėjas V. Osečkinas, šiuo metu dėl grėsmės gimtinėje pabėgęs gyventi į Prancūziją, atkreipė dėmesį, kad ant A. Navalno kūno buvo aptiktos mėlynės, „atitinkančios vieno smūgio techniką“, kurią naudojo KGB budeliai.

V. Osečkinas savo teiginius grindžia informacija, gauta iš kolonijos, kurioje buvo prieš mirtį kalinamas A. Navalnas, šaltinio.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

47-erių A. Navalnas prieš mirtį tariamai buvo ilgiau nei 2,5 valandos laikomas po atviru dangumi esančioje vienutėje. Tuo metu oro temperatūra siekė 27 laipsnius šalčio.

„Aš manau, kad iš pradžių jie jį ilgai laikė šalyje ir sulėtino kraujotaką iki minimalių rodiklių. Tuomet užmušti ką nors tampa labai lengva, tai yra sekundžių reikalas, jeigu operatyvinis darbuotojas turi tam tikros patirties šiuo klausimu. Tai yra senas KGB spec. dalinių metodas. Jie mokė savo specus žudyti žmogų vienu smūgiu į širdį, į kūno centrą. Tai buvo vizitinė KGB kortelė“, – „The Times“ cituojamas V. Osečkinas.

REKLAMA

Ekspertas taip pat suabejojo J. Navalnajos keliama versija, kad jos vyras galėjo būti nužudytas „Novičiok“ – nervus paralyžiuojančia medžiaga. „Aišku, kad įmanoma, tačiau kuomet kažkas yra laikomas kalėjimų sistemoje, tai yra daug galimybių, kaip jį nužudyti. „Novičiok“ paliktų pėdsakus jo organizme ir nuves tiesiai link Putino, nes jis jau naudojosi juo („Novičiok“) sykį prieš Navalną“, – aiškino jis.

Mirė garsiausias Putino kritikas

47 metų A. Navalnas mirė penktadienį vienoje Arkties pataisos kolonijoje, kur buvo nuteistas kalėti 19 metų pagal kaltinimus, kuriuos nepriklausomos teisių gynimo grupės ir Vakarų šalys pasmerkė kaip kerštą už opoziciją Kremliui.

REKLAMA

Savaitgalį policija dešimtyse miestų sulaikė šimtus rusų, atėjusių padėti gėlių ir uždegti žvakučių jo garbei prie paminklų Stalino laikų represijų aukoms atminti.

Antikremliškos demonstracijos ar vieši pasipriešinimo režimui pareiškimai Rusijoje yra neteisėti pagal griežtas karinės cenzūros taisykles ir įstatymus, draudžiančius rengti nesankcionuotus mitingus.

Savaitgalį policija ir civiliais drabužiais vilkintys vyrai patruliavo dešimtyse Rusijos miestų, kur žmonės buvo susirinkę pagerbti A. Navalno atminimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Buvo keli pranešimai apie tai, kad jie naktį vis pašalindavo žmonių paliktas gėles ir žvakutes.

Filmuotoje medžiagoje užfiksuota, kaip ant tilto šalia Kremliaus, kur 2015 metais buvo nužudytas kitas pagrindinis Vladimiras Putino kritikas Borisas Nemcovas, vyrai su gobtuvais rinko gėles į šiukšlių maišus.

Хуйло labai galingas, valdo turtingiausią carystę visoje visatoje, vadovauja II-ai armijai Pasaulyje ir I-ai visoje galaktikoje..., bet bijo Navalno lavono :D
Laikykitės, mieloji Aleksiejaus Mama, taipogi iš didžiosios RAIDĖS beesanti kaip kad ir Jūsų a.a.Sūnus, ne tas Žodis laikykitės.... Manau visi adekvatūs LIETUVIAI yra su Jumis!!!!!!!:-)
nykstukas putleris yra apgailetinas bailys, bijo Navalno net mirusio, triedzia net del jo laidotuviu! O burlioku vergai dar zeminasi pries toki, nors galetu laisvai nuspirti kaip koki kubezdali, bet turbut tokio ir yra verti
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų