2-metę dukrytę palaidojusi mama kreipiasi į tėvus: turi vieną prašymą

„Ji paniro į sapną ir niekada nepabudo“, – sakė mama apie paskutines savo dukrytės gyvenimo akimirkas. Motina dalijasi širdį draskančiais savo 2-jų metukų dukrytės vaizdais, kuri mirė nuo tymų po to, kai ligoninė paguldėją į tą pačią palatą kaip užkrėstas berniukas, nepaisant to, kad mažylė nebuvo skiepyta.

9

Nesuvokiamą sielvartą ir skausmą patyrusi mama siunčia žinią visiems tėvams: dukros mirtis virto didžiausiu jos gyvenimo košmaru.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 2-metę dukrytę palaidojusi mama kreipiasi į tėvus

Nadja gimė 2015 m. gegužę ir jai iškart buvo diagnozuota gyvybei nepavojinga autoimuninė liga. „Mes dažnai pasilikome ligoninėje, nes įprastas gydymas namuose vaistais negalėjo padidinti kalcio kiekio, kuris buvo labai mažas“, – pasakoja mergytės mama.

Gedinti mama teigia, kad jos dukra Nadja apsikrėtė liga nuo jauno berniuko, kai jie kartu buvo paguldyti vienoje Serbijos ligoninės palatoje.

Pasirodo, dėl savo ligos mažylė Nadja negalėjo būti skiepijama.

„Tikėjomės, kad bendras imunitetas apsaugos ją epidemijos metu“, – „Daily Mail“ pasakojo moteris.

Bet serbės Dragana Petrovič pasaulis sudužo į šipulius, kai sužinojo, kad jaunasis berniukas, su kuriuo susidūrė jos dukra ligoninėje, turėjo kontaktą su tymais.

„Tą akimirką viskas pasiketė, žinojau, kad ji užsikrės, bet sielos gelmėse tikėjausi stebuklo, tikėjausi, kad jai pavyks išventi ligos“, – pasakoja mama.

Tačiau kelios dienos po kontakto su berniuku, mažylei pakilo aukšta temperatūra.

„Tą pačią dieną Nadja paniro į sapną, iš kurio ji niekada nebepabudo. Ji nevalgė, negėrė ir nereagavo į nieką“, – tvrtina mama, kuri sako, kad nuo tos akimirkos bijojo paties blogiausio.

„Jai kasdien blogėjo, jai reikėjo padėti kviepuoti, tiekti deguonį. Netrukus buvo patvirtinta, kad visą tai sukėlė tymai“, – tvirtina mama.

Netrukus Nadja buvo perkelta į reanimaciją, jos būklė sparčiai blogėjo. Dviejų skirtingų rūšių bakterijos mažylei sukėlė sepsį, o netrukus prasidėjo ir širdies nepakankamumas.

REKLAMA

2018 metų balandžio 4 dieną 18:30 val. Nadjos mama Dragana Petrovič pranešė, kad nepaisant visų priemonių, kurių ėmėsi medikai, jos dukrytė „gavo angelų sparnus“.

Mama paviešno vaizdus „Facebook“ puslapyje „Šviesa Riley“ („Light for Riley“) prašydama visų pasaulio tėvų padaryti vieną dalyką – skiepyti savo vaikus. Nuotraukose matyti, kaip siaubingai mažylės kūną paveikė liga.

Ji tvirtina, kad kiekvienas vaikas turi teisę būti apsaugotas nuo infekcinių ligų.

„Dalinuosi savo istorija, kad niekam netektų patirti to, ką teko išgyventi man. Mano angelas paliko mane per anksti, nenoriu, kad taip nutiktų kitiems tėvams“, – sakė mama.

„Light for Riley“ puslapį „Facebooke“ sukūrė Catherine Hughes, kurios sūnus Riley mirė nuo kosulio 2015 m. kovo mėn. Jam buvo tik 32 dienos.

Čia tėvai siekia dalintis informacija ir bando „apsaugoti kūdikius ir jų šeimas nuo ligų, kurių galima išvengti skiepijantisׅ“.


Rašyti komentarą...
A
Aldona
2019-03-12 13:37:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano kaimyno vaikas mire iskart po skiepo, o pazystamos mergaite iki dabar darzove, po metuku vakcinacijos, plius dar epilepsija prasidejo. Padarius tyrimus paaiskejo, kad gavo didelius kiekius aliuminio per vakcina ir tt. Tai gal gana cia tu uzsakomuju straipsniu. Patys paskaitykit tymu vakcinos etiketes, patys badotes gaunat guva virusa, tampat nesiotojais ir patys sergat. Ir kisat ta savo skiepu reklama visiem kur tik papuola. Tai gal suauge visi pasiskiepinkit is naujo, nes skiepu galiojimas pasibaiges, o ne vaikus tik gimusius namie gulincius zalokit!!!
Atsakyti
-6

D
Davidas
2019-03-13 00:26:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tau manyčiau apsišviesti daugiau reiktų, nei klausyti kiekvienos davatkos. Išlyskit iš savo urvo, kiek visi iki šio amžiaus skiepyjosi viskas ok buvo, o dabar viena supermamytė sumastė, kad blogai ir visos kiaunės nieko nesuprantančios iš paskos ir apsimeta, kad ji viena teisi, o įsilavinimą turintys daktarai- paskutiniai kvailiai. Pamastykit geriau prieš iš vis komentuojant tokias nesamones.
Atsakyti
-5

v
virgis
2019-03-13 15:00:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
dar viena žinovė
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų