Lukašenka: privatizavimas Baltarusijoje tik po manęs

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka pareiškė, kad neleisiąs masinės privatizacijos šalyje, kad galima būtų įtikti „šarlatanams iš užsienio“.

Lukašenkos agonija: projektas „Vagneriai“ tik įrodo jo apgailėtiną statusą (nuotr. SCANPIX)

„Šarlatanų iš užsienio“ naudai Baltarusijoje nebus viskas iš eilės privatizuojama“, – kalbėjo A. Lukašenka, pirmadienį paskirdamas naują BELAZ įmonės vadovą.

A. Lukašenką cituoja valstybinė naujienų agentūra BelTA.

Jis teigė taip manantis ne todėl, kad nesupranta, jog privati „nuosavybė turi ir gali egzistuoti“.

„Mes sukūrėme stiprų imunitetą teisingumui. Niekur, nė vienoje šalyje nebuvo sąžiningos privatizacijos. Jei norima, kad tai įvyktų ir mūsų šalyje, o po to tektų dėl to dejuoti ir verkti – tai jau tik po manęs“, – pabrėžė A. Lukašenka.

Daugiau apie situaciją Baltarusijoje – video reportaže:


Rašyti komentarą...
M
Mastantis
2020-09-27 16:04:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu šimtą procentų Baltarusijos prezidentui teisėtai išrinktam Lukašenkai jis teisus susipirks pirmoj eilėja parazitai, kur paskiau atsikvošėjusi liaudis pamatys kad tenka tarnauti ponam ir eina dabar nesusimastydami mitinguoja prieš lukašenka negalvodami ir aišku su svetimų šalių propaganda . Ir nera ko kištis svetimom šalim O Makronui prancuzijos ko jis nepaliko kai tūkstančiai ėjo i gatve žmonių ko neatsistatydino o ko europa burnom uzčiauptom tylėjo . Europos viršūneles aiškina kaip gyventi saujalė žmoniu .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų