„Žalgiryje“ rungtyniavęs NBA žaidėjas Ty Lawsonas vėl prisidirbo Gali būti išmestas iš „Kings“

Kauno „Žalgiryje“ 2011-siais metais rungtyniavęs NBA krepšininkas Ty Lawsonas vėl klimpsta. Šįkart įžaidėjas su komanda neišskrido į rungtynes, jam dėl to teks aiškintis su Sakramento „Kings“ klubo administracija.

Krepšininkas bando atgaivinti savo griūnančią karjerą ir persikėlė į „Kings“ ekipą. Anksčiau T. Lawsonas net 4 kartus buvo baustas už vairavimą išgėrus.

28-rių žaidėjas paliko Hiustono „Rockets“ klubą praėjusį sezoną po 53 rungtynių ir metus užbaigė Indianos „Pacers“ komandoje.

T. Lawsonas buvo įtrauktas į startinį komandos penketą po to, kai kitas įžaidėjas Darrenas Collisonas gavo 8 rungtynių bausmę už užpuolimą.

Deja, tačiau T. Lawsono ateitis klube tapo neaiški – jis pavėlavo į komandos fotosesiją Las Vegase, o vėliau neatvyko į oro uostą. Komanda į Kentukį išvyko be jo, praneša „ESPN.com“ šaltiniai.

Žinoma, kad krepšininkas dabar yra sugrįžęs į Sakramentą, kuri susitiks su „Kings“ klubo vadovybe, ten bus sprendžiama žaidėjo ateitis klube.

Dar Denverio „Nuggets“ ekipoje rungtyniavęs Ty Lawsonas buvo treniruotėje pasirodęs smirdintis alkoholiu, praėjusią vasarą jis vykdė 30-ties dienų priklausomybės programą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų