Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ty lawsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ty lawsonas“.

Buvęs „Žalgirio“ legionierius Ty Lawsonas įsivėlė į konfliktą Madrido oro uoste

Buvęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas Ty Lawsonas  įsivėlė į konfliktą Madrido oro uoste. 34 metų krepšininkas prieš įlipant į lėktuvą oro uosto darbuotojų buvo paprašytas užsidėti medicininę kaukę. Jis tai atsisakė padaryti, su darbuotojais susiginčijo ir vienam iš jų smogė. T.Lawsonas buvo apklaustas ir nespėjo į skrydį, tačiau po to vietos darbuotojai jam padėjo suorganizuoti kitą skrydį. Krepšininkas iš Madrido skrido į Dominikos Respubliką.
2022-02-06

Donato Motiejūno sezonas Kinijoje – jau baigtas

Donato Motiejūnas sezonas baigėsi Kinijos pirmenybių aštuntfinalyje. Lietuvos ekipa patyrė antrą nesėkmę ir pralaimėjo seriją iki dviejų pergalių 0:2. Šandongo „Golden Stars“ išvykoje 105:113 (28:26, 21:36, 30:20, 26:31) pripažino Džiangsu „Dragons“ pranašumą. D.Motiejūnas per 37 minutes pelnė 24 taškus (6/12 dvit., 1/4 trit., 9/17 baud.), atkovojo net 20 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Pralaimėjusiems 30 taškų pelnė buvęs žalgirietis Ty Lawsonas.
2019-03-20

Šėlsmas Kinijoje: Motiejūnas su buvusiu žalgiriečiu pelnė arti 100 taškų

Donatas Motiejūnas ketvirtadienį buvo per plauką nuo asmeninio savo pelnytų taškų rekordo, o kartu su įspūdingai žaidusiu komandos draugu Ty Lawsonu lietuvis nukalė sunkią Šandogo „Golden Stars“ pergalę vietiniame Kinijos čempionate. Šandogo klubas išvykoje 134:128 (27:28, 32:40, 41:31, 34:29) po atkaklios kovos įveikė Šanksi „Brave Dragons“ komandą. D. Motiejūnui iki karjeros rekordo (43 taškų) pritrūko vieno taiklaus dvitaškio metimo.
2019-03-07

Universalumu spindintis Motiejūnas – rezultatyviausias komandos žaidėjas

Efektingą ir rezultatyvią pergalę Kinijos krepšinio lygoje iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Šandongo „Golden Stars“ (21/18) ekipa. Lietuvis neseniai išsigydė traumą, tačiau akivaizdu, kad jos padarinių nebejaučia. Aukštaūgis tapo rezultatyviausiu savo komandos žaidėju. Šandogo komanda 117:99 (29:24, 30:29, 34:23, 24:23) nugalėjo Pekino „Dragons“ (7/32) krepšininkus. D. Motiejūnas žaidė 30 minučių.
2019-02-12

Kinų prognozė: Donatas Motiejūnas spindės artėjančiame sezone

Kinijos krepšinio lygoje likusiam Donatui Motiejūnui prognozuojamas lyderio vaidmuo Šandongo „Golden Stars“ komandoje. Kinijos žiniasklaida pabrėžia, kad pagrindinis „Golden Stars“ vasaros tikslas buvo išsaugoti D. Motiejūną. Lietuvis artėjančiame sezone uždirbs tris milijonus Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių. 27-erių puolėjas praėjusiame sezone per rungtynes rinko 23,6 taško. Tai buvo trečias rezultatas ekipoje.
2018-08-18

Antrosiose rungtynėse – galingas „Raptors“ ir Jono Valančiūno žaidimas

Toronto „Raptors“ bei Jonas Valančiūnas antrosiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo rungtynėse namie pademonstravo galingą žaidimą ir 130:119 (44:27, 32:31, 24:32, 30:29) nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Šeimininkai pačioje mačo pradžioje įgijo dviženklę persvarą – 14:4. Toronto krepšininkai kėlinio pabaigoje pirmavo 37:15. Antrajam ketvirčiui artėjant prie pabaigos, po J. Valančiūno dvitaškio su pražanga, „Raptors“ pranašumas pasiekė rekordą – 72:49. „W...
2018-04-18

Dvigubas Donato Motiejūno dublis priartino komandą prie finalo

Donatas Motiejūnas surinko dar vieną dvigubą dublį, o Šandongo „Golden Stars“ laimėjo penktąsias Kinijos lygos pusfinalio rungtynes ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3:2. Lietuvio komanda namuose 113:103 (26:26, 23:15, 34:28, 30:34) įveikė Džedziango „Lions“. „Pergalė! Dar viena ir mes finale!“, – feisbuke rašė D. Motiejūnas. Jis per 32 minutes pelnė 26 taškus, pataikęs 10 dvitaškių iš 16-os. Aukštaūgis atkovojo 13 kamuolių.
2018-04-06

Rezultatyviausias rungtynes sužaidęs Donatas Motiejūnas išgelbėjo komandos sezoną

Kinijos krepšinio lygos pusfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatą išlygino Šandongo „Golden Stars“ – 2:2. Ši komanda trečiadienį namuose 119:116 (25:28, 40:30, 24:27, 30:31) įveikė Džedziango „Lions“. Prie nugalėtojų pergalės daugiausia prisidėjo geriausias rungtynes sužaidęs Donatas Motiejūnas. Lietuvis buvo rezultatyviausias mače, per 35 minutes pelnęs 35 taškus. Donatas pataikė 14 dvitaškių iš 18 ir septynias baudas iš 12. Puolėjas atkovojo 14 kamuolių.
2018-04-04

Dvigubą dublį surinkusio Motiejūno komanda suklupo pusfinalio starte

Užtikrintai rungtyniavęs Donatas Motiejūnas įsirašė dvigubą dublį, tačiau to neužteko pergalingam Šandongo „Golden Stars“ komandos startui Kinijos čempionato pusfinalyje. Lietuvio klubas pirmajame mače svečiuose 118:128 nusileido Džedziango „Lions“ ekipai ir serijoje iki trijų pergalių dabar atsilieka 0-1. Antrasis susitikimas penktadienį taip pat vyks Džedziange.
2018-03-28

Donatas Motiejūnas Kinijoje buvo arti įspūdingo trigubo dublio

Dar vienas puikias rungtynes Kinijos krepšinio lygoje sužaidė Donatas Motiejūnas. Lietuvio vedama Šandongo „Golden Stars“ (25-10) namuose 132:103 (31:22, 36:29, 43:24, 22:28) sutriuškino Dziangsu „Tong Xi“ (22-12). Lietuvis per 32 minutes pelnė 31 tašką (12/13 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko septynis rezultatyvius perdavimus, du kartus prasižengė, perėmė du kamuolius ir padarė klaidą. „Golden Stars“ komandai Tao Hanlinas pelnė 20, Ty Lawsonas – 19 (11 rez. perd.