Ketvirtadienį Tokijuje paaiškėjo vyrų riedlenčių parko rungties nugalėtojai. Debiutinės olimpinių žaidynių rungties aukso medalį iškovojo 18-metis australas Keeganas Palmeris (95,83 tšk.). Sidabras atiteko brazilui Pedro Barrosui (86,14 tšk.), trečias liko amerikietis Cory Juneau (84,13 tšk.).

Iki tol šiose žaidynėse riedlenčių sporto rungtyse madas diktavo Japonijos sportininkai, kurie susižėrė iki tol vykusių trijų rungčių aukso medalius.

Pirmą reitingą pasaulyje turintis iš Havajų kilęs ir JAV atstovavęs 23-ejų riedlentininkas Heimanas Reynoldas neįveikė atrankos ir šios rungties finale nedalyvavo.

Nors riedlenčių sportas į olimpines žaidynes įtrauktas tik prieš Tokijo žaidynes, jis visame pasaulyje sulaukia daugybės žiūrovų dėmesio prie televizijos ekranų.

Nors kai kam šis sportas olimpiadoje dar atrodo kiek egzotiškai, bet kai kuriose šalyse susidomėjimas transliacijomis buvo milžiniškas. Brazilijoje 13-metė Rayssos Leal kovą dėl aukso per SBT kanalą stebėjo net 12 proc. visos auditorijos. Tai – geresnis rezultatas nei ką tik vykusio „Copa America“ turnyro. Tame čempionate daugiau žiūrovų pritraukė tik finalas tarp Brazilijos ir Argentinos, o bendras mačų žiūrimumo vidurkis nusileido riedlenčių finalui.