Antrąją pergalę ketvirtosiose Vokietijos krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo ir į devintąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre pakilo Šarūno Sakalausko treniruojamas Brėmerhaveno "Eisbaren" klubas su dviem lietuviais.

Ketvirtadienį namuose "Eisbaren" krepšininkai po pratęsimo 91:86 (21:17, 17:19, 21:22, 19:20, pratęsimas 13:8) įveikė penkioliktoje pozicijoje esantį Liudvigsburgo "EnBW" (1 pergalė ir 3 pralaimėjimas) penketuką.

Žygimantas Jonušas nugalėtojams pelnė 11 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Per 26 minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 2, 3 dvitaškius iš 8 bei visus 6 baudų metimus.

Vytautas Danelius per 4 minutes nepasižymėjo.

21 tašką nugalėtojams pelnė Nate`as Funkas, po 20 - Brianas Brownas ir Ivaras Timermanis.

Liudvigsburgo komandoje sėkmingiausiai žaidė Ronaldas Rossas (18 tšk.), Brandonas Woudstra (15 tšk.) bei Chadas Prewittas (14 taškų).

Vokietijos lygoje pirmauja po tris pergales iškovoję Berlyno "Alba", Bambergo "Brose Baskets" ir Tiubingeno "WALTER Tigers" krepšininkai.