chadas prewittas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chadas prewittas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chadas prewittas“.

Vokietijos krepšinio lygoje – antroji Š. Sakalausko ekipos pergalė

Antrąją pergalę ketvirtosiose Vokietijos krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo ir į devintąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre pakilo Šarūno Sakalausko treniruojamas Brėmerhaveno "Eisbaren" klubas su dviem lietuviais.Ketvirtadienį namuose "Eisbaren" krepšininkai po pratęsimo 91:86 (21:17, 17:19, 21:22, 19:20, pratęsimas 13:8) įveikė penkioliktoje pozicijoje esantį Liudvigsburgo "EnBW" (1 pergalė ir 3 pralaimėjimas) penketuką.
2007-10-19

Bambergo klubas antrą kartą tapo Vokietijos vyrų krepšinio lygos čempionu

Antradienį ketvirtosiose Vokietijos elitinės vyrų krepšinio lygos finalo rungtynėse Bambergo "Brose Basket" klubas svečiuose 64:63 (12:20, 20:13, 14:8, 18:22) įveikė Kvakenbriuko "Artland Dragons" ekipą ir, laimėjęs seriją iki trijų pergalių 3:1, po dviejų metų pertraukos antrą kartą tapo šalies čempionu. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Robertas Garrettas, pelnęs 16 taškų, ir po 10 taškų įmetę Casey Jacobsenas bei K`Zellas Wessonas.