brandonas woudstra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brandonas woudstra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brandonas woudstra“.

Vokietijos krepšinio lygoje – antroji Š. Sakalausko ekipos pergalė

Antrąją pergalę ketvirtosiose Vokietijos krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo ir į devintąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre pakilo Šarūno Sakalausko treniruojamas Brėmerhaveno "Eisbaren" klubas su dviem lietuviais.Ketvirtadienį namuose "Eisbaren" krepšininkai po pratęsimo 91:86 (21:17, 17:19, 21:22, 19:20, pratęsimas 13:8) įveikė penkioliktoje pozicijoje esantį Liudvigsburgo "EnBW" (1 pergalė ir 3 pralaimėjimas) penketuką.
2007-10-19

Ketvirtoji iš eilės Roberto Javtoko komandos pergalė Vokietijoje

Naujajam sezonui besirengianti Roberto Javtoko Maskvos "Dinamo" krepšinio komanda Vokietijoje iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės, 82:80 (19:22, 19:17, 23:22, 21:19) įveikusi Liudvigsburgo "EnBW" krepšininkus.Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas šiame mače nežaidė.15 taškų nugalėtojams pelnė Antonis Fotsis, po 14 - Travisas Hansenas ir Nikola Prkačinas.Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Brandonas Woudstra ir Colemanas Colinsas (po 18 tšk.