Penktadienį Vokietijoje startavo naujasis „Bundesliga“ sezonas, kurio pirmose rungtynėse čempionų titulą ginanti Miuncheno „Bayern“ ekipa prarado taškus svečiuose 1 – 1 sužaidusi lygiosiomis su Monchengladbacho „Borussia“.

Pirmieji įvartį pelnė šeimininkai, kai po L.Stindlo perdavimo greitoje atakoje 10-ą minutę iš vidutinio atstumo pasižymėjo Alassane Plea.

Visgi dar pirmame kėlinyje „Bayern“ pavyko rezultatą išlyginti, kai po kampinio spyriu koja pasižymėjo Lenkijos futbolininkas Robertas Lewandowski.

R.Lewandowski jau pelnė 204 įvarčius per 220 sužaistas rungtynes „Bundesliga“ pirmenybėse už „Bayern“ ekipą.