Vilniečio kelionės po Europą atima žadą: su motociklu žiemą net iki Norvegijos

Mindaugas Šukys ekstremalaus sporto megejus žavi nuotaikingais ir ypatingais vaizdo įrašais. Kelionių akimirkomis vyras dalijasi „Youtube“ platformoje, kurioje turi nemažą sekėjų ratą.

18

Iš anksto sudarytu maršrutu Mindaugas su motociklu keliauja po lankytinus objektus, regioninius parkus, išvaizdžias vietas ir netgi tolimiausias šalis. Ne visuomet trumpiausiu ir lengviausiai pravažiuojamu keliu. Taip suteikdamas galimybę sau ir žiūrovams pamatyti kitokį kraštovaizdį.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniečio kelionės po Europą atima žadą: su motociklu žiemą net iki Norvegijos

Kaip sugalvojote užsiimti mototurizmu? Kas pastūmėjo?

Kaip sugalvojote užsiimti mototurizmu yra sudėtingas klausimas. Būčiau sakęs, kad neatsisėdau ir nesugalvojau vieną dieną, kad keliausiu motociklu, bet prisiminiau, kad pradinėje mokykloje, gal antroje klasėje, gavome užduotį nupiešti kuo būsi užaugęs. Deja piešinys neišliko, bet gerai pamenu, kad piešinyje sėdėjau ant motociklo.

Kadangi daug keliaujate, galbūt išskirtumėte labiausiai patikusią kelionę?

Įdomiausios kelionės tos, kurios kupinos iššūkių, jos ilgiausiai lieka atmintyje. Paskutinė labai patikusi kelionė buvo kelionė į estijos didžiąsias salas, kur galėjau išmėginti savo naująjį mažiuką motocikliuką Baltijos pajuryje.

Viena įdomiausių ankstesnių kelionių – Primus ralio kelionė, Norvegijoje.

Ji ypatinga, ne tik dėl, to kad vyko viduryje žiemos, bet kad jį įvyktų, keletą mėnesių prieš, keliavau į Italiją nusipirkti motociklo, kuriuo vėliau žiemą, keliavau į Norvegiją. Tai buvo neįprasta kelionė, net kai atvykau į miestelį kuriame gyveno žmogus parduodantis motociklą, jis negalėjo patikėti, kaip galima nukeliauti tokį atstumą dėl seno motociklo.

Vėliau grįžus namo, kaip išmanydamas paruošiau motociklą žiemos kelionei. Sudygliavau padangas, pasiuvau rankų apsaugas nuo vėjo ir lietaus, užsidėjau avies kailio sėdynės pašiltinimą ir vasario mėnėsį su draugais iškeliavome stovyklauti. 

Vaizdo įrašuose minėjote, kad jūsų antroji pusė jus išleidžia į keliones, ar visgi nesijaudina ir palaiko tokį jūsų hobį?

Dovilė, kai nevažiuoja kartu į nuotykines keliones, palaiko nuotoliniu būdu. 

Galbūt turite nutikimų, kur kelionė pasibaigė ne taip kaip buvo planuota?

Kelionė, kuri baigėsi labiausiai kitaip nei planuota, buvo kelionė kurios metu savo nediduku automobiliu kartu su šuniu Lape, bandėme pasiekti šiauriausią Europos tašką.

Vienok čia daug nepalankių nutikimų vienas po kito kišo koją, ir po įvažiavimo į griovį nusprendžiau nebetęsti. Todėl dabar viena iš laukiamiausių ateities kelionių yra „Šiauriausios šiaurės“ nuotykinės kelionės antras bandymas. 

Kadangi važinėjate ne tik keliais, kaip išvengiate traumų? 

Kiekvienas save saugome kaip išmanome, nieks nugriūti ir susižeisti nenori, tiesa griuvimų pasitaiko, todėl svarbu pagal situaciją pasirinkti saugų greitį.

REKLAMA

Kai keliaujame su Vyčiu, dažnai skaičiuojame „Batonus“ – kartus, kai nugriūname. Turime net lipdukų, kuriuos drąsiai klijuojame ant motociklo, po griuvimo, taip juokdamiesi iš savęs ir iš kvailų klaidų. Technika taip pat, kartais genda, nors tokio gedimo, kad nebegalėtume tęsti kelionės nėra buvę. O smulkūs gedimai sutaisomi pakelėje, ar kelionės metu, tik padaro kelione labiau įsimintina.

Vaizdo įrašuose niekada neprarandate pozityvumo, kaip pavyksta nenuleisti rankų ir neprarasti tos geros nuotaikos?

Gali pasirodyti, kad visuomet esu pozityvus, bet taip nėra. Tiesiog būtų nelabai įdomi istorija ją pasakojant negatyviai. Iš kitos pusės, tie iššūkiai ir sunkumai su kuriais susiduriu kelionėse yra gana juokingi, todėl juos taip ir pateikiu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų