Vienas didžiausių CS:GO čempionatų bus transliuojamas ir Lietuvoje

Viena didžiausių pasaulio „Counter-Strike: Global Offensive“ žaidimo lygų trečiadienį pranešė pasirašiusi autorinių teisių perdavimo sutartis su aštuoniomis įmonėmis.

Tarp šių partnerių yra ir televizijos kompanijos „SportsMax“ ir „Nordic Entertainment“, kurios „BLAST Premier“ sezoną transliuos įvairiuose regionuose, įskaitant Kanadą, Indiją ir Lietuvą.

Kaip skelbiama pranešime spaudai, dabar „BLAST Premier“ čempionatas turės daugiau nei 35 medijos partnerius, o turnyras 18 kalbų bus rodomas 150 teritorijų.

„Labai džiaugiamės matydami tiek BLAST televizijos ir įvairių transliavimo platformų partnerių. Šie susitarimai suteiks galimybę čempionatą stebėti dar didesniam skaičiui žmonių. Dabar jis bus pasiekiamas 150 teritorijų ir bus rodomas 18 kalbų. Tikimės, kad tai — tik pradžia“, — kalbėjo platinimo ir partnerysčių viceprezidentas Alexanderis Lewinas.

„Nordic Entertainment“ kompanija priklauso „Viaplay“ platforma, kurioje Lietuvos gerbėjai greičiausiai ir galės stebėti pajėgiausių pasaulio CS:GO komandų pasirodymus.


Rašyti komentarą...
M
Mindaugas
2021-04-15 11:16:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mes kurie domimes sia esporto saka ir taip turim internetu kur ziuret siuos turnyrus, taigi jei tikites pritraukt ziurovu i savo viaplay, manau jus ziauriai saunat pro sali...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų