Pirmadienio naktį Sakramento „Kings“ (8/4) įsirašė jau šeštąją pergalę iš eilės. Domanto Sabonio atstovaujamas klubas šįkart rezultatu 129:113 (35:36, 35:29, 37:31, 22:17) įveikė Dalaso „Mavericks“ (9/5) klubą.

D. Sabonis rungtynėse pagerino šio sezono rezultatyvumo rekordą. Lietuvis per 34 minutes sumetė 32 taškus (13/13 dvit., 6/10 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Mače jis buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

Taip pat D. Saboniui tai jau buvo ketvirtosios rungtynės iš eilės, kur jis renka dvigubą dublį su daugiau nei 20 taškų.

Apskritai „Kings“ atsilikinėjo tik 91 sekundę ir abu kartus, kai „Mavericks“ pirmojo ketvirčio pabaigoje ir trečiojo pradžioje bandė brautis į priekį, Sakramento komanda to padaryti neleisdavo.

Rungtynių lūžis įvyko trečiojo kėlinio pabaigoje, kai prieš lemiamą ketvirtį Sakramentas jau turėjo dviženklę persvarą savo sąskaitoje (104:94).

Vėliau, paskutiniame kėlinyje Dalaso krepšininkai mėtė vos 21 proc. taiklumu ir prametė visus devynis mestus tritaškius. Būtent šie rodikliai leido pabėgti „Kings“ ir iškovoti užtikrintą pergalę (129:113).

D. Saboniui aikštelėje šiandien talkino ir 30 taškų surinkęs De’Aaronas Foxas bei 17 taškų pridėjęs Keeganas Murray.

„Mavericks“ pusėje geriausiai pasirodė Luka Dončičiaus ir Kyrie Irvingo duetas. Krepšininkai atitinkamai surinko po 25 ir 23 taškus, tačiau, kaip ir mače prieš Milvokio „Bucks“, tokių jų pastangų pergalei nepakako.

Jau rytoj D. Sabonio atstovaujama ekipa stos į kovą su kito lietuvio, Jono Valančiūno, atstovaujamu klubu Naujojo Orleano „Pelicans“. Tuo tarpu „Mavericks“ trečiadienį laukia Los Andželo „Lakers“ iššūkis.

„Kings“: Domantas Sabonis 32 (13/13 dvit., 6/10 baud., 13 atk. kam., 6 rez. perd.), De’Aaronas Foxas 30 (4 atk. kam., 7 rez. perd.), Keeganas Murray 17 (4 rez. perd.), Chrisas Duarte 13 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 12 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Malikas Monkas 12.

„Mavericks“: Luka Dončičius 25 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Kyrie Irvingas 23, Timas Hardaway jaunesnysis 14, Joshas Greenas 11 (4 atk. kam., 5 rez. perd.).