Pergalių seriją NBA lygoje pratęsė Sakramento „Kings“ (7-4) komanda su įspūdingai žaidžiančiu Domantu Saboniu. Mike'o Browno auklėtiniai šį kartą svečiuose 129:120 (29:31, 33:31, 33:32, 34:26) nukovė San Antonijaus „Spurs“ (3-9) klubą.

Grego Popovičiaus auklėtiniai pralaimėjo jau septintas rungtynes iš eilės, o Sakramento ekipai tai buvo penktoji pergalė paeiliui.

Sabonis buvo rezultatyvus

35 minutes ir 17 sekundžių aikštėje praleidęs D.Sabonis pelnė 27 taškus (7/10 dvit., 2/3 trit., 7/8 baud.), atkovojo 14 atšokusių kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė 4 klaidas ir 5 sykius prasižengė.

Tuo tarpu pirmasis naujokų biržos šaukimas Victoras Wembanyama per žaistas 30 minučių ir 28 sekundes pasižymėjo 27 taškais (10/18 dvit., 2/8 trit., 1/1 baud.), 9 atkovotais, 2 perimtais kamuoliais, 4 klaidomis bei 3 pražangomis.

V. Wembanyamos žaidimo epizodai:

Aikštės šeimininkai fantastiškai pradėjo susitikimą ir pirmajame kėlinyje pirmavo net 18 taškų skirtumu (5:23). Tiesa, iki ketvirčio pabaigos svečiai deficitą praktiškai panaikino (29:31).

Lemiamą pranašumą „Kings“ įgijo ketvirtajame kėlinyje

Panaši situacija kartojosi trečiajame kėlinyje, kai iniciatyvą jau buvo perėmusi Sakramento komanda ir atsiplėšė 16 taškų (84:68), bet tada charakterį jau rodė aikštės šeimininkai, prieš lemiamą ketvirtį sumažinę atsilikimą (95:94).

Ketvirtajame kėlinyje „Kings“ klubas vėlgi stvėrė jautį už ragų ir surengė spurtą 7-0, po kurio skirtumas padidėjo iki 8 taškų (119:111).

Po šio momento svečiai pergalės iš rankų jau nepaleido ir oponentams nebeleido priartėti – 129:120.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė net 43 taškus suvertęs De'Aaronas Foxas. Įžaidėjas pataikė 5 tritaškius iš 11 bei pridėjo 8 atkovotus kamuolius su 7 rezultatyviais perdavimais.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 43 (9/13 dvit., 5/11 trit., 10/13 baud., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Domantas Sabonis 27 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Malikas Monkas 20 (6/9 trit., 8 rez. perd.), Kevinas Huerteris 9.

„Spurs“: Zachas Collinsas 28 (7/9 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam.), Victoras Wembanyama 27 (9 atk. kam.), Keldonas Johnsonas 21 (5/9 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Malaki Branhamas 10.