Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate pergalę iškovojo „Barcelona“ ekipa, kuri namuose 3:1 nugalėjo „Valencia“ futbolininkus ir turnyrinėje lentelėje iš devintosios vietos pakilo į septintąją.

Aikštelės šeimininkai šiose rungtynėse turėjo vytis varžovus, kai 5-ą minutę pasižymėjo Jose Gaya.

Visgi atsiliekančiųjų vaidmenyje „Barcelona“ komandai ilgai būti neteko ir jau 13-ą minutę Ansu Fati lygino rezultatą.

Į priekį „Barcelona“ išsiveržė 41-ą minutę, kai 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Memphis Depay, o pergalę užtvirtino 85-ą minutę iš baudos aikštelės pelnytas Philippe Coutinho įvartis.

P.Coutinho tai buvo pirmasis įvartis už „Barceloną“ po beveik metų pertraukos. Paskutinį kartą jis pasižymėjęs buvo 2020 m. lapkričio 29-ą dieną „La Liga“ čempionato rungtynėse.

Už „Barcelona“ komandą oficialiose rungtynėse pagaliau debiutavo iki šiol traumuotu buvęs Sergio Aguero, kuris tik šią vasarą papildė Katalonijos klubo gretas.