NBA lygoje savo komandas į priekį tempė įspūdingo rezultatyvumo rungtynes sužaidę du krepšininkai – Anthony Davisas ir Devinas Bookeris.

Pirmasis padėjo ekipai laimėti. Naujojo Orleano „Pelicans“ svečiuose 116:113 (32:25, 26:23, 29:32, 17:24, 12:9) po pratęsimo palaužė Bostono „Celtics“.

Šeimininkams papildomą kėlinuką dvitaškiu išplėšė Kyrie Irvingas. „Pelicans“ dar turėjo laiko, bet tolimas DeMarcuso Cousinso metimas tikslo nepasiekė.

Pratęsimo pabaigoje „Celtics“ ne kartą galėjo išlyginti rezultatą, bet Bostono krepšininkų bandymai nebuvo sėkmingi.

A. Davisas per 45 minutes prie pergalės pridėjo 45 taškus ir 16 atkovotų kamuolių. Puolėjas pataikė 16 dvitaškių iš 31 ir 13 baudų iš 15.

Puikaus D. Bookerio pasirodymo „Suns“ pergalei nepakako. Finikso krepšininkai svečiuose 111:118 (31:36, 20:30, 21:26, 39:26) nusileido Portlando „Trail Blazers“.

D. Bookeris per 42 minutes sumetė 43 taškus, atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus ir atkovojo šešis kamuolius. Snaiperis pataikė 14 metimų iš 29 bei visas 10 baudų.