Brolių Lavrinovičių vedamas Kazanės "Unics" klubas, vienu metu turėjęs net 18 taškų persvarą, iškovojo sudėtingą pergalę namuose, rezultatu 76:69 (23:20, 13:9, 25:18, 15:22) įveikė Madrido "Real" komandą ir prieš antrąją tarpusavio dvikovą turės 7 taškų pranašumą.

Nuo pat susitikimo pradžios aikštelėje vyko atkakli kova. Nepaisant to, kad "Unics" krepšininkai turėjo kelių taškų pranašumą, o po pirmųjų 10 minučių pirmavo 23:20.

Antrąjį kėlinuką pradėjo taiklus varžovų dvitaškis, tačiau broliai Lavrinovičiai pelnė 8 taškus iš eilės ir padidino savo ekipos persvarą iki 9 taškų (31:22). Antroje kėlinuko pusėje "Unics" komanda turėjo ir 10 taškų pranašumą, tačiau po dviejų ketvirčių rusai pirmavo 36:29.

Po didžiosios pertraukos po Kšyštofo Lavrinovičiaus dvitaškio "Unics" susigrąžino dviženklį skirtumą (46:35), o prieš lemiamą ketvirtį padidino pranašumą iki 14 taškų (61:47).

Aktyviai pradėję paskutinį kėlinuką, "Unics" krepšininkai susikrovė 18 taškų persvarą (70:52), tačiau ispanai nenuleido rankų ir naudodamiesi netaikliais šeimininkų metimais mažino atsilikimą. Daugiausiai Charles`o Smitho ir Felipe Reyeso pastangomis "Unics" persvara mažėjo. "Real" ekipai pavyko laimėti likusią ketvirčio dalį 17:6 ir palikti rusams tik 7 taškų pranašumą antrose pusfinalio rungtynėse Ispanijoje (76:69).

"Unics": D.Lavrinovičius 17 (6 atk.kam., 3 blk.), J.Mcculloughas 15 (7 atk.kam.), K.Lavrinovičius 14 (9 atk.kam.), S.Chikalkinas 9, S.Štombergas 6 (6 atk.kam.).

"Real": Ch.Smithas 26 (6 atk.kam.), F.Reyesas (8 atk.kam., 11 išpr.praž.), L.Bullockas 1 (0/7, 0/3, 1/2, 5 kld., naudingumas: -14).