Ypač nerezultatyviose Eurolygos B grupės rungtynėse Lenkijoje, Tomo Pačėso treniruojami Sopoto „Asseco Prokom“ krepšininkai garbingai pasipriešino Graikijos čempionui Atėnų „Panathinaikos“ klubui ir nusileido tik 60:67 (18:16, 6:20, 13:11, 23:20).

Nors rungtynės didelės įtampos nežadėjo, jau susitikimo pradžia buvo atkakli ir nervinga. Graikai niekaip negalėjo demonstruoti savo žaidimo ir po pirmojo kėlinuko atsilikinėjo 16:18. Antrajame kėlinuke „Panathinaikos“ klubą į priekį išvedė D.Nicholo tritaškis, o pamažu įsibėgėję svečiai kėlinuko pabaigą laimėjo 6:0 ir padidino skirtumą iki dviženklio - 36:24.

Po didžiosios pertraukos žaidimas nesikeitė, o „Panathinaikos“ turėjo dviženklį pranašumą. Ketvirtajame kėlinuke lenkų krepšininkai susitelkė lemiamam spurtui. R.Burrellis pataikė dvitaškį ir baudos metimus, D.Ewingas galingai įdėjo, o F.Dylevicziaus baudos metimai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (45:47). Netrukus A.Nesovičiaus tritaškis išlygino rezultatą (50:50).

Tada atsibudo „Panathinaikos“ ekipos graikai. Daugiausiai V.Spanoulio ir D.Diamantidžio sėkmingo žaidimo dėka „Panathinaikos“ pamažu atgavo pozicijas, o paskutinę minutę pataikytas D.Nicholo dvitaškis padidino persvarą iki 8 taškų (66:58).

Prasčiausias sezono rungtynes sužaidė „Panathinaikos“ lietuvis Šarūnas Jasikevičius. Jis per beveik 14 minučių aikštelėje prametė visus metimus - 3 dvitaškius ir 2 tritaškius - bei taškų nepelnė. Be to, gynėjas padarė 3 klaidas ir surinko net -8 naudingumo balus. Jis be konkurencijos tapo blogiausiu rungtynių žaidėju.

„Asseco Prokom“: D.Loganas 16, P.Burke 11, R.Burrellas 8 (8 atk.kam.), K.Archibongas 7, D.Ewingas 6 (4 kld.).

„Panathinaikos“: D.Diamantidis (5 atk.kam., 4 per.kam.) ir N.Pekovičius - po 15, V.Spanoulis 12, M.Batiste'as A.Fotsis ir D.Nicholas - po 7.