To dar nebuvo: stadione NBA rungtynes stebėjo daugiau kaip 68 tūkstančiai sirgalių

Išskirtinių rungtynių epizodai

San Fransisko „Golden State Warriors“ (21-21) ir San Antonijaus „Spurs“ (13-30) rungtynėse buvo fiksuotas lankomumo rekordas. Susitikimą stebėjo net 68323 aistruoliai.

Ankstesnis rekordas buvo fiksuotas 1998 metų kovo 27 dieną, kai Michaelo Jordano atstovaujamos Čikagos „Bulls“ ekipos ir Atlantos „Hawks“ akistatą stebėjo 62046 žmonės.

Įspūdingus vaizdus iš stadiono žiūrėkite šios naujienos pradžioje.

Visgi net ir toks milžiniškas palaikymas nepadėjo „Spurs“ ekipai namuose, „Alamodome“ stadione, pasiekti pergalės. Greggo Popovičiaus auklėtiniai 113:144 (28:33, 32:41, 29:40, 24:30) buvo sutriuškinti.

NBA čempionai sugebėjo nutraukti trijų nesėkmių seriją, o San Antonijaus atstovams tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas paeiliui.

Svečiai jau susitikimą pradėjo su vėjeliu ir pirmojo ketvirčio pradžioje greitai susikrovė dviženklę persvarą (4:17).

Antrajame kėlinyje dar aikštės šeimininkai prilaikė oponentus, kurie pernelyg neatitrūko daugiau, tačiau situacija kardinaliai pasikeitė po didžiosios pertraukos.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje atstumas tarp komandų ėmė augti dramatiškai ir pasiekė 25 taškų ribą (85:110).

Po tokio smūgio šeimininkams atsitiesti jau nepavyko, o ketvirtajame kėlinyje buvo fiksuotas rekordinis NBA čempionų pranašumas – 39 taškai (103:142).

Nugalėtojų gretose net 8 krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias su 25 taškais buvo Jordanas Poole‘as.

„Spurs“: Tre Jonesas 21 (5/9 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud.), Keldonas Johnsonas 17 (6/6 baud.), Dougas McDermottas 14, Malaki Branhamas 12, Romeo Langfordas 11, Joshas Richardsonas 9, Jakobas Poeltlas 8 (10 atk. kam.).

„Warriors“: Jordanas Poole‘as 25 (6/10 dvit., 2/6 trit., 7/8 baud., 6 rez. perd.), Donte DiVincenzo 22 (4/12 trit., 7 atk. kam.), Andrew Wigginsas ir Klay Thompsonas po 16, Stephenas Curry 15, Kevonas Looney 14 (10 atk. kam.), Anthony Lambas 13 (3/4 trit.), Mosesas Moody 12.