Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau žiba Nikola Jokičius bei jo vedami Denverio „Nuggets“ (28/13). Kolorado klubas savo arenoje 126:97 (34:28, 36:26, 30:21, 26:22) sumindė Fynikso „Suns“ (21/22) ekipą.

Pamažu pranašumą auginę „Nuggets“ pasiekė 20 taškų persvarą dar antrojo kėlinio viduryje (58:36). Vėliau ši riba peržengė ir 30 taškų (100:69), o ketvirtajame kėlinyje svečiai šansų jau neturėjo.

Vėl žibėjo N.Jokičius, per 28 minutes pelnęs 21 tašką (10/15 dvitaškių, 1/3 baudų metimų), atkovojęs 18 ir perėmęs kamuolį, atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus bei po 3 kartus suklydęs ir prasižengęs.

Serbas sausį yra tiesiog nesustabdomas. Per šešis 2023-ųjų mačus jis vidutiniškai renka trigubą dublį – 21,5 taško, 11,5 atkovoto kamuolio bei 10,8 rezultatyvaus perdavimo. „Nuggets“ šioje atkarpoje suklupo vos kartą.

Tuo tarpu be lyderių trejeto (Devino Bookerio, Chriso Paulo ir DeAndre Aytono) atvykę „Suns“ neturėjo ir svarbių rolės žaidėjų – Landry Shameto, Camerono Johnsono, Camerono Payne’o bei Jae’aus Crowderio. Rotaciją bandyta praplėsti 10 dienų kontraktą pasirašiusiu Sabenu Lee.

„Kai pažiūri į suolelį ir matai daugiau trenerių nei žaidėjų... Tai yra... Tai gi, čia ir sustosiu“, – sunkiai žodžių apibūdinti susidariusiai situacijai rado „Suns“ strategas Monty Williamsas.

Svečiai nukraujavę buvo ne tik perkeltine prasme – Jockas Landale'as trečiajame kėlinyje žaidė su prakirstu veidu. Fynikso klubas prastai atakavo iš toli (9/32, 28 procentai) ir klydo beveik dvigubai dažniau (16:10), o „Nuggets“ laimėjo jau dvyliktąjį namų mačą paeiliui.

Denverio ekipa ir toliau dalinasi pirmąją vietą Vakarų konferencijoje su Memfio „Grizzlies“ (28/13), tuo tarpu „Suns“ smuktelėjo jau į septintąją vietą.

„Suns“: Torrey Craigas 16 (5 atk. kam., 3/3 tritaškių), Joshas Okogie 14 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Dario Šaričius, Jockas Landale’as (8 atk. kam.) ir Damionas Lee po 11, Duane’as Washingtonas (5 rez. perd., 1/6 tritaškių) ir Sabenas Lee po 8.

„Nuggets“: Nikola Jokičius (18 atk. kam., 9 rez. perd., 10/15 dvitaškių) ir Nah’Shonas Hylandas (5/7 tritaškių) po 21, Jamalas Murray’us 16 (6 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (4/5 tritaškių) ir Zeke’as Nnaji po 15, Aaronas Gordonas 12 (4/4 dvitaškių), Michaelas Porteris 11.