Tv3.lt vasara

Įspėja dėl artėjančio karščio Lietuvoje: nedarykite šių klaidų

Artėja ilgasis savaitgalis ir sinoptikai turi džiugių žinių – penktadienį termometro stulpeliai kils iki 25, o savaitgalį net iki 27 laipsnių šilumos. Pats metas pasimėgauti saulės spinduliais, tačiau specialistė primena, kad tai reikia daryti atsakingai ir saugoti savo odą. Artėjančiais ilgojo savaitgalio karščiais mėgaukitės su saiku ir, svarbiausia, nepamirškite į savo krepšius įsidėti apsauginio kremo nuo saulės, nes kitaip pasekmės gali būti liūdnos.

Dua Lipa Kauno širdyje surengė išskirtinį vakarėlį: į renginį susirinko gausus būrys žinomų žmonių

Sekmadienį vienam vakarui Kauno centre duris atvėrė išskirtinis Dua Lipos klubas. Muzikos leidybos kompanija „Warner Music Baltics“ pakvietė žinomus žmones atšvęsti rekordus visame pasaulyje sumušusio albumo „Future Nostalgia“ sėkmę. Tą patį vakarą Kaune Dua Lipa rengia vienintelį pasaulinio turo koncertą Baltijos šalyse.

Simona ir Mindaugas Lipniai draugams surengė vasarišką grilio vakarėlį: pasirodė ir Ingrida Martinkėnaitė su šeima

Daugelis vasaros laukia ne tik todėl, kad šiluma maloniai nuteikia kasdienybę, o vakare po darbų gali atsigaivinti šiltame ežere, bet ir dėl gomurį glostančių, kepsninėse ruoštų valgių. Nuomonės formuotojai, parduotuvės „Simitri“ įkūrėjai Simona ir Mindaugas Lipniai surengė jaukų ir gardų vakarą, kurio metu svečiai ragavo šeimininkų pamėgtus barbekiu patiekalus.

„Måneskin“ sudrebino Vilnių: Vingio parke šėlo tūkstantinė minia

Grupė „Måneskin“, kuri paskutinę repeticiją prieš šou Vilniuje suregė Vokietijoje, šiandien sudrebino Lietuvos sostinės Vingio parką. Savaitgalį vykusiuose festivaliuose „Rock Am Ring“ ir „Rock Im Park“ groję populiarieji italų rokeriai sužavėjo daugiau nei 100 tūkst. muzikos gerbėjų. Antradienio vakarą „Måneskin“ surengė energingą šou, kurį stebėjo dešimtys tūkstančių žiūrovų. „Måneskin“ pasirodymas tapo pagrindiniu muzikos festivalio „Summer In The City“ programos akcentu.

Vasaros renginyje – būrys garsenybių: viešumoje pasirodė vaikelio besilaukianti Viktorija Siegel su mylimuoju

Vos vasarai suskaičiavus pirmąsias dienas, „L’Officiel Lithuania“ pakvietė svečius į naujo birželio numerio pristatymą ir Vilniaus senamiestyje įsikūrusio restorano „Medininkai“ vasaros terasos atidarymą. Atostogų Italijoje nuotaika alsuojančiame ir dekoratoriaus Manto Petruškevičiaus papuoštame vakarėlyje svečiams koncertavo Vidas Bareikis ir Jonas Nainys – DJ Jovani.
Į viršų