35
LKL finalas: Kauno „Žalgiris“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (nuotr. Fotodiena.lt)

Kazys Maksvytis tokio skaudaus antausio nebuvo gavęs jau seniai. Jėgą parodęs Kauno „Žalgiris“ siautėjo aikštėje ir nugalėjo „Lietkabelį“ net 97:58.

35

Panevėžiečių treneris po skaudaus dūrio akcentavo, kad rungtynės pralaimėtos buvo jau pirmoje pusėje. Po dviejų kėlinių varžovai turėjo jau 18 taškų pranašumą.

„Nepavyko duoti kovos“, – konstatavo strategas.

Jis svarstė, kad tai tėra vienas pralaimėjimas, nors ir labai skaudus. „Manau, kad iškovosime pergalių“, – optimistiškas išliko Kazys Maksvytis.

„Lietkabelis“ triuškinančiai pralaimėtose rungtynėse padarė net 22 klaidas. Trenerio teigimu, varžovai tiesiog žaidė agresyviai, o jo auklėtiniai nesugebėjo prie to prisitaikyti.

Pražangų greitai prisirinko kai kurie Panevėžio ekipos žaidėjai: dar ik pertraukos po tris turėjo Simas Galdikas ir Žygimantas Skučas, o keturias savo sąskaitoje matė Kšištofas Lavrinovičius.

„Viešai negaliu komentuoti teisėjų darbo, nusiųsim klipą techninei komisijai, tegul jie vertina“, – sakė Kazys Maksvytis, nors nepatenkintas teisėjų darbu jau kurį laiką yra ir Šarūnas Jasikevičius, kuris jau antrajame rungtynių kėlinyje buvo išvarytas iš aikštės.

„Lietkabelio“ treneris teigė tikėjęsis, kad jo žaidėjams pavyks prisivyti varžovus, kai šiuos sukrėtė trenerio netektis, tačiau nusprendė, kad jėgas išnaudojo oponentų prisivijimui, o tada vėl pavargo ir užsikabinti nepavyko.

„Man net sunku tiksliai prisiminti, kada jis išėjo“, – taip apie Šaro išvarymą kalbėjo Kazys Maksvytis.