Ketvirtąją nesėkmę šio sezono Eurolygos turnyre patyrė Tomo Pačėso vadovaujamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas, kuris ketvirtojo turo D grupės rungtynėse namuose 68:72 (12:17, 18:12, 16:16, 22:27) nusileido antrąją pergalę iškovojusiam Kazanės „Unics“ klubui.

Šių rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Po penkių iš eilės Donato Motiejūno taškų bei Adamo Hrycianiuko dvitaškio „Asseco Prokom“ persvara likus žaisti keturias minutes šoktelėjo iki penkių taškų - 60:55. Prasidėjus priešpaskutinei susitikimo minutei svečiai po Kelly McCarthy baudos metimų persvėrė rezultatą savo naudai (67:66), o likus žaisti 33 sekundes Henry Domercantas dar labiau padidino „Unics“ persvarą - 70:68.

Aikštės šeimininkai turėjo galimybę išsigelbėti, tačiau tolimas metimas tikslo nepasiekė, o rusai pergalę įtvirtino baudų metimais.

D.Motiejūnas per 30 minučių surinko 19 (dvitaškiai 8/12, tritaškiai 1/5) taškų, atkovojo 9 kamuolius, 4 sykius suklydo, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei 3 sykius suklydo.

„Asseco Prokom“: D.Motiejūnas 19, M.Kuebleris 15, O.Lafayette'as 14 (5 rez. perd.), L.Sewerynas 8.

„Unics“: H.Domercantas 23 (tritaškiai 5/8), K.McCarthy 13, A.Savrasenko 10 (7 atk. kam.), T.Lyday'us 9.