Domantas Sabonis kurį laiką buvo priverstas palikti aikštę, o jo atsovaujama Indianos „Pacers“ (21-25) patyrė dar vieną nesėkmę, kai namuose 87:92 (28:23, 17:20, 22:22, 20:27) nusileido Majamio „Heat“ (24-24) komandai.

Lietuvis susižeidė trečiojo kėlinio pabaigoje. Atrodo, kad krepšininko trauma nėra. rimta. Sužaidus keturias minutes ketvirtame kėlinyje aukštaūgis vis dėlto grįžo į aikštę.

Po mačo ekipos treneris Nate‘as Bjorkgrenas tikino, kad žaidėjas gavo stiprų smūgį keliu į raumenį.

D. Sabonis per 35 minutes spėjo pelnyti 9 taškus (4/7 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovoti 14 kamuolių, atlikti 3 rezultatyvius perdavimus, blokuoti metimą, perimi kamuolį suklysti tris sykius.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui  „Pacers“ dar pirmavo 69:65. Bet kėliniui bėgant rezultatas buvo praktiška lygus, o jam persiritus į antrąją pusę svečiai atkarpą laimėjo 9:0 ir kiek atitrūko.

Galiausiai šeimininkai dar buvo priartėję, bet svečiai solidžiai sužaidė mačo pabaigą ir išlaikė pergalingą persvarą.

Tai kol kas buvo vienintelis mačas šiame sezone, kai D. Sabonis nepelnė dviženklio taškų skaičiaus.

Pralaimėjusių gretose Mylesas Turneris surinko 15 taškų.

Nugalėtojams Duncanas Robinsonas įmetė 20 taškų, Jimmy Butleris pridėjo 18.

„Pacers“: Mylesas Turneris 15 )6 atk. kam., ), Carisas LeVertas ir Dougas McDermottas po 14, T.J. McConnellas 11, Domantas Sabonis 9 (14 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas (7 atk. kam.) ir Goga Bitadze po 7.

„Heat“: Duncanas Robinsonas 20 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Jimmy Butleris 18, Tyleris Herro 17, Bamas Adebayo 16 ( 8 atk. kam., 7 rez. perd., ), Goranas Dragičius 12.