Denverio „Nuggets“ (29/18) ekipai užteko įspūdingo kėlinio, kad NBA pirmenybėse įsirašytų pergalę prieš Rytų konferencijos lyderius.

„Nuggets“ išvykoje 104:95 (44:22, 24:23, 20:26, 16:24) įveikė Filadelfijos „76ers“ (32/15).

Lemiamu tapo pirmasis kėlinys, kurį svečiai laimėjo dvigubai – 44:22. „Nuggets“ per jį susmeigė 7 iš 10 tritaškių, o Jamalo Murray ir Michaelo Porterio Jr. duetas kartu suvertė 30 taškų.

Denverio ekipa vienu metu pirmavo 25 taškais ir tik antroje mačo pusėje „76ers“ apkarpė atsilikimą, tačiau intrigos sugrąžinti nesugebėjo.

„Nuggets“ į pergalę vedė trio – J. Murray’us rungtynes baigė su 30 taškų, M. Porterio Jr. sąskaitoje 27 (12 atk. kam.), Nikola Jokičiaus – 21 (10 atk. kam., 5 rez. perd.).

Filadelfijos ekipai, kuri vis dar verčiasi be Joelio Embiido, Tyrese’as Maxey surinko 13 taškų.

„76ers“: T. Maxey 13, T. Harrisas 12, B. Simmonsas 11, D. Howardas ir Sh. Miltonas po 10.

„Nuggets“: J. Murray 30, M. Porteris Jr. 27, N. Jokičius 21, P. Millsapas 10.