Suimta garsi Baltarusijos krepšininkė papasakojo apie baisias sąlygas kalėjime

Suimta garsi Baltarusijos krepšininkė Jelena Leučanka po 15 parų praleistų už grotų pagaliau buvo išleista į laisvę.

Išėjusi iš Okrestinos sulaikymo centro ji papasakojo apie baisias gyvenimo sąlygas. Buvusi moterų NBA žaidėja ir viena geriausių šalies krepšininkų buvo sulaikyta rugsėjo pabaigoje ir nubausta 15 parų areštu dėl dalyvavimo protesto mitinguose prieš Aliaksandrą Lukašenką.

„Noriu atvirai papasakoti apie sąlygas, su kuriomis susidūriau, kai buvau kalinama. Mano sveikatai tikrai grėsė pavojus, – pasakojo J.Leučanka. – Man buvo visiškas šokas, tikrai nesuprantu, kaip galima taip elgtis su žmonėmis. 13 dienų neturėjau čiužinio, patalynę taip pat atėmė. Teko miegoti praktiškai ant metalinių strypų. Mums neleido praustis, dviem savaitėms jie atjungė vandenį tualete, ten įsiveisė įvairios bakterijos“.

„Keturvietė kamera buvo vos septynių metrų ilgio ir trijų metrų pločio, bet į ją vis atvesdavo dar vieną žmogų ir kažkas miegodavo ant grindų. Kamera buvo maždaug 7 metrų ilgio ir 3 metrų pločio. Visa nešvara ir antisanitarinės sąlygos kėlė didžiulį pavojų mano sveikatai. Paskutinis kartas, kai mums leido išeiti pasivaikščioti buvo likus penkioms dienoms iki paleidimo. Sąlygos buvo tokios blogos, kad ant mano kūno užsiveisė utėlių. Tai kažkoks pasityčiojimas“, –  pasakojo moteris.

Iš pradžių sportininkės suėmimas buvo pratęstas dar trims paroms, bet teismas vėliau savo sprendimą pakeitė ir J. Leučanka išėjo į laisvę. Jai dar skirta 265 eurų bauda.

2006-2008 m. J.Leučanka yra atstovavusi ir tuometinei Vilniaus „Teo“ ekipai.


Rašyti komentarą...
a
anunim
2020-10-18 10:37:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetаinė suаugušięms, norintiеms susirаsti paartnėrį, norintiems pаšimylęti
Atsakyti
0

o
ontegso
2020-10-18 06:24:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetaainė suаugušiems, nоrintiems sūsirasti partnęrį, norintiems pаšimyleti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų