suėmimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „suėmimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „suėmimas“.

Nužudymu Kaune įtariamas vyras bus laikomas suimtas trumpiau – du mėnesius vietoje trijų

Kauno apygardos teismo teisėjų kolegija penktadienį iš dalies tenkino įtariamojo nužudymu Savanorių prospekte gynėjo skundą ir paskirtą suėmimo 3 mėnesiams terminą sutrumpino iki 2 mėnesių. Teisėjų kolegija nusprendė, kad nustatytas 3 mėnesių suėmimo terminas yra pernelyg ilgas. Siekiant išvengti nepagrįsto įtariamojo teisių suvaržymo daugiau nei to reikalauja teisingumo principai, suėmimo terminas sutrumpintas, pranešė Kauno apygardos teismas.

Teismas žmogžudyste kaltinamo „kamuolinio“ prašymo neišgirdo – toliau lieka suimtas

Kraupia žmogžudyste ir Henriko daktaro pilies apšaudymu kaltinamas, bei su „kamuolinių“ nusikalstama grupuote siejamas Edgaras Kalasūnas teismo malonės nesulaukė – vyras bus suimtas dar trims mėnesiams. Pats vyras prašė pakeisti suėmimą bet kokia švelnesne priemone.

Teismas pratęsė dėl nepilnamečių tvirkinimo teisiamam Ulvidui taikomą suėmimą

Kauno apylinkės teismas penktadienį nutarė trims mėnesiams pratęsti dėl nepilnamečių tvirkinimo teisiamam Algimantui Ulvidui taikomą suėmimą. „Šiandien Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose paskelbta nutartis, kuria A. Ulvidui pratęstas suėmimas trijų mėnesių laikotarpiui“, – teigė Kauno apylinkės teismo atstovė Tautvilė Merkevičiūtė.
Kriminalai 2024-01-26

Arnoldas Schwarzeneggeris prakalbo, kodėl buvo suimtas: pasipylė netikėti pokštai

Vokietijos muitinės pareigūnai trečiadienį Miuncheno oro uoste sulaikė aktorių ir buvusį JAV politiką Arnoldą Schwarzeneggerį, pamiršusį deklaruoti prabangų laikrodį. Tiesa, netrukus žinomas vyras bus paleistas ir tęsė savo kelionę į Austriją.  Tuo metu, kai buvo sulaikytas, A. Schwarzeneggeris keliavo į Austriją. Nors ir su nesklandumais, čia atvykęs jis dalyvavo labdaros aukcione kovos su klimato kaita iniciatyvoms paremti.
2024-01-19

Socialiniuose tinkluose – Celofano aplinkos žinutė gyventojams: lazda atsisuko kitu galu?

Į Kauno tardymo izoliatorių pirmadienio vakarą atvežtas Antanas Kandrotas sulaukė daug internautų dėmėsio. Komentatoriai juokaudami puolė skelbti, kad Celofanui „renkama parama“. Į situaciją iškart sureaguota ir Celofano „Facebook“ paskyroje. Suėmimo metu A. Kandrotas savo „Facebook“ profilyje darė tiesioginę transliaciją, kuri sulaukė ypač daug reakcijų.

Teismas trims mėnesiams pratęsė suėmimą vienam iš kaltinamųjų išpuolio Laisvės alėjoje byloje

Kauno apylinkės teismas penktadienį nutarė pratęsti suėmimo terminą vienam kaltinamųjų išpuolio Laisvės alėjoje byloje. „Kauno apylinkės teismo nutartimi J. Minkevičiui nuspręsta pratęsti kardomosios priemonės – suėmimo terminą trims mėnesiams“, – Eltai teigė Kauno apylinkės teismo atstovė spaudai Tautvilė Merkevičiūtė. Kauno apylinkės teismas ketvirtadienį pratęsė suėmimo taikymą kitam kaltinamajam išpuolio Laisvės alėjoje byloje – Tadui Mučinskui.
Kriminalai 2024-01-12

Vienas iš Kauno centre vykusio išpuolio įtariamųjų lieka suimtas

Vienas iš Kauno centre vykusio išpuolio įtariamųjų E. R. lieka suimtas, bet pakeistas suėmimo pagrindas, trečiadienį pranešė Kauno apygardos teismas. Dviejų mėnesių suėmimas įtariamajam buvo paskirtas nuo rugpjūčio 30 iki spalio 30 dienos, Kauno apylinkės teismui konstatavus, kad įtariamasis gali bėgti ir trukdyti procesui. Skundu įtariamojo gynėjas advokatas prašė paskirti švelnesnes kardomąsias priemones – intensyvią priežiūrą ir užstatą.
Aktualijos 2023-09-20

Rusijos teismas trims mėnesiams pratęsė Gershkovicho suėmimą

Rusija ketvirtadienį trims mėnesiams pratęsė ledinio „The Wall Street Journal“ žurnalisto Evano Gershkovicho  suėmimą dėl kaltinimų šnipinėjimu, kuriuos jis neigia. 31-erių JAV pilietis E. Gershkovichas buvo sulaikytas Jekaterinburge kovo pabaigoje, komandiruotės metu. Gegužę Maskvos teismas prokurorų prašymu sutiko palikti jį suimtą iki rugpjūčio 30 dienos.
2023-08-24

Savo vaikų grobimu įtariamiems tėvams už akių buvo skirtas suėmimas

Vaikų grobimu įtariamiems Vilčinskams už akių teismas praėjusią savaitę buvo skyręs suėmimą. Porai už akių taip pat yra pareikšti įtarimai dėl vaikų grobimo. Sulaikius šiuos asmenis, teismas dabar spręs, kokį suėmimo terminą nustatyti. „Jie iki šiol yra sulaikyti, jie bus pristatyti pas ikiteisminio tyrimo teisėją, mes tai stengsimės padaryti trečiadienį. Mes manome, kad jie turi būti suimti, o teismas nuspręs, kuriam laikui.

Prokuratūra prašo teismo trims mėnesiams suimti įtariamąjį nužudymu Tryškiuose

Šiaulių apygardos prokuratūra prašo trims mėnesiams suimti nužudymu Telšių rajone, Tryškių miestelyje, įtariamą vyrą. Prokuratūros prašymas teisme bus nagrinėjamas trečiadienį nuotoliniu būdu, BNS pranešė prokuratūros atstovė Viktorija Raštutytė. 46 metų Pranui Muškauskui pareikšti įtarimai dėl nužudymo bei neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu. Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas nužudė kitą žmogų, baudžiamas laisvės atėmimu nuo septynerių iki penkiolikos metų.
Kriminalai 2023-03-22
REKLAMA
REKLAMA

Šnipinėjimu įtarimas Mantas Danielius vėl suimtas

Šnipinėjimu Baltarusijai įtariamas vilnietis Mantas Danielius vėl suimtas – teismas jam šią kardomąją priemonę skyrė iki balandžio 5 dienos. Tai BNS patvirtino tyrimą kontroliuojantis prokuroras Giedrius Tarasevičius. „Jam pakeista kardomoji priemonė, dabar suėmimas paskirtas, suimtas iki 5 balandžio“, – pirmadienį sakė jis. Pasak prokuroro, kardomoji priemonė M. Danieliui pakeista praeitą savaitę.

Naujausia žinia apie nužudymą Mažeikiuose: štai, kas laukia įtariamųjų

Telšių apylinkės teismo Telšių rūmai penktadienį leido suimti du įtariamuosius vyro nužudymu Mažeikiuose. Vienas įtariamųjų suimtas trims mėnesiams, kitas – mėnesiui, pranešė tyrimą kontroliuojanti prokuratūra.  Kaip skelbė policija, Mažeikiuose rastas nužudytas vyras – jo kūnas aptiktas užkastas kieme.  Ketvirtadienį, apie 15 val., Gamyklos gatvėje, namo kiemo teritorijoje, rastas mirusio 44 metų vyro kūnas su smurto žymėmis veide.

Raseiniuose sumuštos 2-metės byla: siekiama, kad įtariamasis dar 3 mėnesiams liktų suimtas

Šį ketvirtadienį Šiaulių teismas spręs dėl kardomosios priemonės smurtu prieš 2-metę Raseiniuose įtariamam 22 metų vyrui pratęsimo. Prokuratūros atstovai naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad bus prašoma pratęsti suėmimą didžiausiams leistinam terminui – 3 mėnesiams. Daugiau apie atliekamą ikiteisminį tyrimą informacijos neteikiama.

Dėl žiauriai sužalotos 2-metės – jos motinos linčo teismas „Facebook’e“: policija perspėja internautus

Teisėsaugos pareigūnai dar tiria skaudaus įvykio Raseiniuose, kur buvo sužalota vos 2 metukų mergytė, aplinkybes. Dėl šio įvykio buvo sulaikyta mergaitės motina ir jos draugas. Vis dėlto, motinos tapatybę išsiaiškinę internautai nusprendė nelaukti, kaip pasisuks tyrimo eiga, o patys surengė linčo teismą moters „Facebook“ paskyroje. Po paskutinę jaunos moters įkelta nuotrauka pasipylė žiaurūs komentarai. Vieni moterį įžeidinėjo, kiti atvirai grasino ir linkėjo jai mirties.

Panevėžio teisėsaugos pareigūnų rankose – daugybe vagysčių įtariamas emigrantas

Panevėžio apylinkės prokuratūros prokuroras Paulius Jasiukaitis šiandien kreipėsi į teismą, prašydamas skirti griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą, 21 metų jaunuoliui, įtariamam vagystėmis Panevėžio mieste bei rajone. Įtariama, kad Panevėžio kriminalistų šią savaitę sulaikytas vaikinas yra pavogęs mažiausiai du automobilius, o dar maždaug trisdešimt – apvogęs. Nuo šių metų vasaros vidurio Panevėžyje bei jo apylinkėse itin pagausėjo vagysčių iš automobilių.
Kriminalai 2022-11-30

Teismas nesuims korupcija įtariamo Staškevičiaus: liepė dėvėti apykoję, būti namuose

Vilniaus miesto apylinkės teismas antradienį atmetė prokuratūros prašymą dviem mėnesiams suimti korupcija įtariamą Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovą Mantą Staškevičių. „Teismas paskyrė intensyvią priežiūrą dviem mėnesiams – nuolat dėvėti elektroninę stebėjimo priemonę, nuolat būti savo gyvenamojoje vietoje ir nebendrauti su įtariamaisiais asmeninis“, – BNS sakė teismo atstovas Aurimas Žukauskas.

Sutuoktinį galimai nušovusią klaipėdietę teisėjai paleido teismo salėje

Sutuoktinio nužudymu įtariamą 43 metų moterį prokurorai prašė suimti 3 mėnesiams, tačiau Klaipėdos apylinkės teismas atsisakė patenkinti šį teisėsaugos atstovų prašymą.  Sprendimas buvo priimtas per šio penktadienio rytą, po 8.15 val., surengtą teismo posėdį. Teismas nusprendė, kad nėra pagrindo taikyti griežčiausios kardomosios priemonės. Įtariamoji buvo išleista į laisvę tiesiog teismo salėje.

Albanijoje dėl įtariamo šnipinėjimo suimti du Rusijos ir vienas Ukrainos pilietis

Albanijos teismas trečiadienį nurodė suimti du Rusijos ir vieną Ukrainos pilietį, pareigūnams pradėjus tyrimą dėl įtariamo šnipinėjimo po minėtų asmenų bandymo patekti į vieną karinę gamyklą. Jie buvo sulaikyti šeštadienio vakarą, kai vienas iš jų bandė įsibrauti į buvusią ginklų gamyklą centriniame Gramšio mieste, kur dabar naikinami pasenusi ginkluotė.
2022-08-25

Kraupiu nužudymu įtariama 14-metė šiaulietė bandė ištrūkti į laisvę: teismas priėmė sprendimą

Viena iš įtariamųjų 15-metės nužudymo Šiauliuose byloje – 14 metų mergina – kreipėsi į teismą su prašymu sušvelninti kardomąsias priemones. Iškart po nusikaltimo jai buvo paskirtas suėmimas 2 mėnesiams. Teismas šį prašymą išnagrinėjo šiandien, nuo 11 val. surengtame posėdyje. Šiaulių apygardos teismas skundą atmetė. Pabrėžta, kad Šiaulių apylinkės teismas suėmimą kaip kardomąją priemonę skyrė dėl to, kad įtariamoji palikta laisvėje galėtų bėgti ir pasislėpti bei trukdyti procesui.

Rusija pratęsė JAV krepšinio žvaigždės Griner areštą

Rusijos teismas antradienį iki liepos pradžios pratęsė JAV krepšinio žvaigždės Brittney Griner areštą. Dukart olimpinio aukso laimėtoja ir moterų krepšinio lygos WNBA čempionė B. Griner buvo sulaikyta vasario 17 dieną Maskvos oro uoste. Ji kaltinama savo bagaže gabenusi elektroninių cigarečių kapsulių su kanapių aliejumi. Sulaikyta B. Griner iš karto buvo uždaryta į areštinę. Jai gresia iki 10 metų įkalinimo.
2022-06-14

Šiauliuose 38-erių pedofilas vėl medžiojo mažus vaikus: policija suėmė trims mėnesiams

Kad elektroninėje erdvėje reikia saugotis sukčių – tai jau ne naujiena. Tačiau čia aukų tyko ir pedofilai. Šiaulių apskrities policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, vadovaujami Šiaulių apygardos prokuroro, baigė tirti ir nagrinėti teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimu ir disponavimu pornografinio turinio dalykais, kuriuose vaizduojamas vaikas, kaltinamas 38 metų šiaulietis, rašoma pranešime spaudai.

JAV vyriausybė: krepšininkė Brittney Griner Rusijoje suimta neteisėtai

Viena geriausių JAV krepšininkių Brittney Griner Rusijoje yra sulaikyta neteisėtai, praneša JAV vyriausybė. Tai reiškia, kad JAV nelauks Rusijoje vykdomo tyrimo pabaigos ir sieks į JAV susigrąžinti krepšininkę. „Suprantame, kad visas procesas užtruks“, – sakė su krepšininku susijęs šaltinis. Praėjusią savaitę prie B.Griner bylos ėmėsi buvęs JAV ambasadorius ir daug metų derybininku dirbęs Billas Richardsonas.
2022-05-03

Tragiškos avarijos liudininkė ne iš karto suprato, kad į orą pakilo ir į žemę trenkėsi žmogaus kūnas

Antradienį Šiaulių apylinkės teismas tenkino Šiaulių apylinkės prokuratūros  prašymą skirti griežčiausią kardomąją priemonę šių metų balandžio 24 d. Šiauliuose, mirtiną eismo įvykį sukėlusiam vairuotojui. Teismas jam skyrė 3 mėnesių suėmimą. Balandžio 24-osios rytą Šiauliuose pro Trakų g. esančios kirpyklos langą nerūpestingai žvelgusią šiaulietę išgąsdino staiga į orą pakilęs violetinės spalvos daiktas, kuris po to trenkėsi į žemę.

Moters lavoną patalynės dėžėje slėpęs Šeduvos gyventojas suimtas 3 mėnesiams

Po kraupaus nusikaltimo Šeduvoje sulaikytą įtariamąjį Šiaulių apylinkės teismas leido suimti didžiausiam įmanomam terminui – 3 mėnesiams. Griežčiausios kardomosios priemonės prašė prokuratūros atstovai. Naujienų portalas tv3.lt šį antradienį rašė apie Radviliškio rajone rastą dar gruodžio pabaigoje kaip dingusios be žinios ieškotos 51 metų moters kūną. Įtariama, kad ji buvo nužudyta. 51 metų moters kūnas su durtinėmis-pjautinėmis žaizdomis buvo rastas pirmadienį, 9 val. 20 min.

Kūdikio nužudymo detalės: motina paliko naujagimį lauke, nes girtam sugyventiniui trukdė vaiko verksmas

Ketvirtadienio popietę teismas sprendė dėl kardomosios priemonės kūdikio nužudymu įtariamai porai paskyrimo. Temidės nemalonėje – kūdikį pagimdžiusi 35-erių moteris ir 53 metų galimas vaiko tėvas. Pirmoji į teismą konvojaus automobiliu buvo atvežta galima kūdikio motina. Ją prokurorai prašo suimti 3 mėnesiams. Šį prašymą šiuo metu svarsto Klaipėdos apylinkės teismas. Prieš 13.30 val. į teismą atvežtas ir įtariamas kūdikio tėvas.

Bus siūloma suimti garažų masyve Klaipėdoje pagimdyto kūdikio tėvus: pareikšti įtarimai dėl nužudymo

Prokuratūra ketina kreiptis į teismą, prašydama suimti savo kūdikio nužudymu Klaipėdoje įtariamus abu tėvus. Prokuratūros atstovė Viktorija Raštutytė BNS sakė, kad kol kas dėl suėmimo termino nėra apsispręsta, posėdis vyks po pietų ketvirtadienį.  Garažų masyve Klaipėdoje radus kūdikio kūną policija dviem suimtiesiems, kaip manoma, jo tėvams, pareiškė įtarimus dėl nužudymo, BNS trečiadienį patvirtino Klaipėdos apskrities policijos atstovė Andromeda Grauslienė.
Kriminalai 2022-01-06

Neringos merui kyšį siūlęs verslininkas suimtas mėnesiui

Kyšį Neringos merui Dariui Jasaičiui siūlęs verslininkas suimtas vienam mėnesiui, BNS informavo Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). „Šiandien Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų ikiteisminio tyrimo teisėjas patenkino prašymą ir suėmė asmenį, kuris galimai siūlė kyšį Neringos merui ir davė kyšį UAB „Neringos vanduo“ direktoriui“, – ketvirtadienį sakė tarnybos atstovė Renata Keblienė. Verslininkas sulaikytas antradienį, įtarus, kad davė 10 tūkst.
Aktualijos 2021-11-25

Neblaivus ir be teisių: teismas leido suimti tragišką avariją Radviliškio rajone sukėlusį vyrą

Lapkričio 15-ąją Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmai dviem mėnesiams sankcionavo Radviliškio r., kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, eismo įvykį su mirtinomis pasekmėmis sukėlusio 35 metų vyro suėmimą. Lapkričio 13-ąją 10.40 val. šio vyro vairuojamas automobilis „VW Golf“ įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Suzuki“, kuriuo važiavo šeima iš Kauno rajono. Eismo įvykyje žuvo 62 metų vairuotojas ir jo žmona.

Teismas neleido suimti Andriaus Lobovo: jam paskirta intensyvi priežiūra

Vilniaus miesto apylinkės teismas nusprendė netenkinti prokurorų prašymo mėnesiui suimti riaušių prie Seimo byloje įtariamuoju tapusį Andrių Lobovą. Šį prokurorų prašymą teismas išnagrinėjo dar ketvirtadienio pavakarę, sprendimas paskelbtas penktadienio popietę. Vietoj suėmimo nuspręsta A. Lobovui paskirti intensyvią priežiūra. Jam bus uždėta apykojė.

Rusų verslininkas Anatolijus Bykovas nuteistas kalėti 13 metų – organizavo žmogžudystes

Sibiro Krasnojarsko teismas skyrė 11 metų laisvės atėmimo bausmę verslininkui ir buvusiam deputatui Anatolijui Bykovui už dviejų žmonių nužudymo organizavimą, antradienį pranešė prokurorai. „Teismas skyrė A. Bykovui, pripažintam kaltu dėl dvigubos žmogžudystės organizavimo prieš 27 metus, 13 metų laisvės atėmimo bendrojo režimo kolonijoje bausmę“, – rašoma Krasnojarsko krašto prokuratūros pranešime. Nuteistojo advokatas, kitaip nei prokuratūra, žada skųsti nuosprendį.
2021-09-07

Teismas leido suimti dar vieną įtariamąjį riaušių prie Seimo byloje

Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienį trims savaitėms leido suimti neseniai sulaikytą įtariamąjį riaušių byloje. „Prokuroro prašymas patenkintas iš dalies, asmuo suimtas iki rugsėjo 7 dienos“, – BNS sakė teismo atstovė Ieva Stumbrienė. Prokuroras įtariamąjį prašė suimti trims mėnesiams. Dėl riaušių organizavimo prie Seimo teisėsaugos pareigūnai sulaikė dar tris asmenis ir trečiadienį jiems pateikė jiems įtarimus. Dėl dar dviejų asmenų suėmimo prokuroras į teismą nesikreipė.

Klaipėdoje automobilis partrenktą paauglį tempė 30 metrų: jis gyvas liko per stebuklą

Klaipėdoje perėjoje partrenktą paauglį su paspirtuku automobilis tempė apie 30 metrų. Per stebuklą paspirtukininkas liko gyvas. O Šalčininkų rajone rytą nuo kelio nuvažiavo vilkikas, kabinoje rastas negyvas baltarusis. Klaipėdos pakraštyje po automobiliu „VW Passat“ atsidūrė paspirtukas. Aiškėja, kad paspirtuką ir juo važiavusį paauglį VW vairuotoja vilko apie 30 metrų nuo perėjos, kurioje parbloškė paspirtukininką.

Suimtas Lukašenkos varžovas Babaryka nepripažino savo kaltės teisme

Buvęs pretendentas į Baltarusijos prezidentus Viktoras Babaryka, kuris buvo suimtas pernai prieš valstybės vadovo rinkimus, pirmadienį kreipdamasis į teismą nepripažino jam inkriminuojamų nusikaltimų, prokurorams prašant jam skirti 15 metų laisvės atėmimo bausmę už sukčiavimą.
2021-06-28

Už antausį Prancūzijos prezidentui Macronui – 4 mėnesiai kalėjimo

Prancūzijos teismas ketvirtadienį skyrė keturių mėnesių realaus laisvės atėmimo bausmę vyrui, šią savaitę sudavusiam per veidą šalies prezidentui Emmanueliui Macronui ir stojusiam prieš teismą pagreitinto proceso tvarka. 28 metų Damienas Tarelis, viduramžių istorijos mylėtojas, buvo suimtas nuo antradienio. Jam grėsė iki trejų metų laisvės atėmimo bausmė ir 45 tūkst. eurų bauda.
2021-06-10

Motiną subadęs jaunas panevėžietis suimtas 3 mėnesiams

Panevėžio miesto apylinkės teismas ketvirtadienį leido suimti motinos nužudymu įtariamą jos 26 metų sūnų. Teismas įtariamajam paskyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams. Dėl kardomųjų priemonių ketvirtadienį buvo sprendžiama nuotoliniu būdu. Teismas visiškai patenkino prokurorų prašymą, kurie įtariamąjį prašė suimti maksimaliam terminui. Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad šiurpus nusikaltimas Panevėžyje įvykdytas praėjusio trečiadienio rytą.

Maskvoje sulaikyta Navalno fondo teisininkė Sobol ir jo atstovė Jarmyš

Rusijos sostinėje trečiadienį policininkai sulaikė kalinamo Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno įsteigto Kovos su korupcija fondo (FBK) teisininkę Liubov Sobol ir jo atstovę spaudai Kirą Jarmyš.  L. Sobol advokatas Vladimiras Voroninas socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė, kad ji buvo išlaipinta iš taksi prie metro stoties „Avtozavodskaja“. Anot V. Voronino, šiuo metu neturima informacijos, kur nuvežta L. Sobol.
2021-04-21

Navalnas pareikalavo jį nedelsiant paleisti

Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas antradienį per teismo posėdį pareiškė, kad laisvės atėmimo įstaigų valdybos reikalavimas pasiųsti į už grotų už paskirtos lygtinės pusketvirtų metų bausmės sąlygų pažeidimus yra neteisėtas, ir pareikalavo jį paleisti. „Reikalauju nedelsiant mane paleisti. Jis [Rusijos federalinės bausmių vykdymo tarnybos (FSIN) pareiškimas] – neteisėtas“, – per posėdį viename Maskvos teisme sakė A. Navalnas.
2021-02-02

„Panathinaikos“ savininkas areštuotas už moters užpuolimą

Skandalingasis Atėnų „Panathinaikos“ savininkas Dimitris Giannakopoulos pakliuvo į skandalą. Kaip skelbia graikų žiniasklaida, vyras buvo areštuotas Atėnuose, nes jėga bandė įsitempti moterį į mašiną. Prie visa ko, jai dar bandė uždėti antrankius. Rašoma, kad vyras viešoje pykosi su moterimi, o vėliau ėmėsi jau minėtų veiksmų. Apie šį incidentą praeiviai pranešė policijai, kuri surado automobilį ir sustabdė D. Giannakopoulą. Jis buvo pristatytas į areštinę.
2021-01-21

5 jaunuolių išvyka į Trakus: vilnietis užpuolė pareigūną, policija išsitraukė elektrošoką

Karantino reikalavimus pažeidęs jaunuolis antradienį Trakuose apspardė policijos pareigūnus.  Pasak Vilniaus apskrities policijos, penkių jaunuolių grupę prie Trakų Kalėdų eglės pareigūnai pastebėjo apie penktą ryto.  Netrukus paaiškėjo, kad trys Vilniuje gyvenantys vaikinai ir dvi merginos neturi priežasties būti šiame mieste ir taip pažeidžia karantino reikalavimus.

Itin žiauriu motinos nužudymu įtariamą sūnų leista suimti mėnesiui

Teismas trečiadienį patenkino Panevėžio apygardos prokuratūros prašymą ir skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą, 31 metų Panevėžio rajono gyventojui. Jaunas vyras įtariamas pirmadienį namuose mirtinai sužalojęs savo motiną. Nusikaltimas Panevėžio rajone įvykdytas lapkričio 30 dienos popietę. Pirminiais duomenimis, motiną galimai peiliu sužalojo jos sūnus. Moteris buvo skubiai nugabenta į ligoninę, tačiau jos gyvybės medikams išgelbėti nepavyko.
Kriminalai 2020-12-02

Dėl įtarimų nužudymu suimtas vyras Klaipėdoje paskelbė bado streiką

Nužudymu įtariamas vyras areštinėje Klaipėdoje paskelbė bado streiką.  Policijos departamento duomenimis, 1990 metais gimęs įtariamasis, laikomas Klaipėdos apskrities policijos komisariato areštinėje, bado streiką paskelbė trečiadienį, apie vidurdienį.  Pareigūnai tikslina įvykio aplinkybes.
Kriminalai 2020-11-19

Dėl Vilniuje žiauriai nužudytos moters 3 mėnesiams suimtas jos sūnus

Vilniaus policijos pajėgoms pavyko operatyviai nustatyti ir sulaikyti įtariamąjį, kuris Karoliniškių mikrorajone esančiuose namuose praėjusį penktadienį galėjo nužudyti 1951 m. gimusią moterį. Už grotų atsidūrė 1972 metais gimęs nužudytosios sūnus. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja dar penktadienį patvirtino, kad moters kūnas kraujo baloje rastas Karoliniškių mikrorajone.

Olimpinis prizininkas atsidūrė Minsko kalėjime

Baltarusijoje tūkstančiai žmonių sulaikyti dėl dalyvavimo mitinguose. Tarp jų atsidūrė ir garsus šalies atletas, dešimtkovininkas Andrejus Kravčenka. Pekino olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtojas A. Kravčenka jau kurį laiką atvirai reiškė nepasitenkinimą šalies prezidento Aliaksandro Lukašenkos režimu ir dalyvavo mitinguose.
2020-11-11

Policija sučiupo į picos tešlą parduotuvėje skutimosi peiliukus kaišiojusį vyrą

Pareigūnai praneša, kad Naujajame Hempšyre, JAV, vyras į šviežią picos tešlą, parduodamą prekybos centruose, kaišiojo skutimosi peiliukus.    Incidentas įvyko spalio 6 dieną, kai policija sulaukė skambučio iš vietinio prekybos centro dėl įtariamo tyčinio maisto gadinimo. Klientas šiame prekybos centre įsigijo picos tešlos ir joje rado tam tikrą kiekį skutimosi peiliukų, rašoma dailymail.co.uk.
2020-10-20

Suimta garsi Baltarusijos krepšininkė papasakojo apie baisias sąlygas kalėjime

Suimta garsi Baltarusijos krepšininkė Jelena Leučanka po 15 parų praleistų už grotų pagaliau buvo išleista į laisvę. Išėjusi iš Okrestinos sulaikymo centro ji papasakojo apie baisias gyvenimo sąlygas. Buvusi moterų NBA žaidėja ir viena geriausių šalies krepšininkų buvo sulaikyta rugsėjo pabaigoje ir nubausta 15 parų areštu dėl dalyvavimo protesto mitinguose prieš Aliaksandrą Lukašenką. „Noriu atvirai papasakoti apie sąlygas, su kuriomis susidūriau, kai buvau kalinama.
2020-10-17

Baltarusijoje suimta garsi šalies krepšininkė

Minske sulaikyta viena žymiausių Baltarusijos krepšininkių Jelena Leučanka. Pranešama, kad šiandien 37 metų krepšininkė dalyvaus viešame teismo posėdyje. Žiniasklaida skelbia, kad ji teisiama dėl nepaklusimo policijos pareigūnams bei už dalyvavimą nesankcionuotuose mitinguose. Moteris buvo sulaikyta oro uoste. Baltarusijoje mitingai prasidėjo po šalies prezidentų rinkimų. Žmonės kaltino valdžią suklastojus rinkimus, kilo neramumai, prasidėjo suėmimai.
2020-09-30

Tragiška pažinties atomazga: vyras nudūrė iš namų jį vijusią moterį

Drama Panevėžio rajone – vos kelis mėnesius trukusi pažintis baigėsi šiurpiu nusikaltimu. 69 metų vyras įtariamas 3 metais jaunesnės moters nužudymu. Teismas pirmadienio popietę leido 3 mėnesiams suimti iš Panevėžio kilusį vyrą, kuris, pirminiais duomenimis, nudūrė moterį, su kuria vos prieš kelis mėnesius jį supažindino nužudytosios sesuo. Sukrečiantis nusikaltimas įvykdytas rugsėjo 26 d. apie 16 val. Panevėžio r., Jotainių kaime. Moters kūnas su durtine žaizda kakle rastas sodybos kieme.

Įtariamojo Daškevičiaus nužudymu advokatas: taip elgtis – draudžiama

Policijos departamentas ketvirtadienį pranešė sulaikęs tris įtariamuosius dėl 2001 metais įvykdyto Daškinių gaujos vadeivos Remigijaus Daškevičiaus nužudymo.  Ketvirtadienio popietę į teismą buvo atvestas vienas iš įtariamųjų, kriminaliniame pasaulyje savo pėdsaką taip pat palikęs, buvęs Daškinių gaujos narys Rolandas Dromantas.

Lietuvoje sulaikytas JAV milijardierius čia su žmona ir vaiku gyveno apie 10 metų

Lietuvos teisėsauga rugsėjo pradžioje sulaikė Jungtinių Amerikos Valstijų milijardierių Ahmadą Khawaja. JAV ir Libano pilietybę turintis verslininkas sostinėje buvo sulaikytas rugsėjo 3-osios vakarą. JAV pareigūnai jį kaltina 2016 metais neteisėtai pervedus 3,5 mln. dolerių Hillary Clinton rinkimų kampanijai. Tačiau pats A. Khawaja teigia, kad su juo bandoma susidoroti, nes jis turi JAV prezidentą Donaldą Trumpą kompromituojančios informacijos.

Norvegijoje suimtas įtariamasis, siejamas su 1982 metų išpuoliu Paryžiuje

Norvegijos kovos su terorizmu pareigūnai trečiadienį suėmė įtariamąjį, susijusį su 1982 metų išpuoliu Paryžiaus žydų rajone, per kurį žuvo šeši žmonės ir dar 22 buvo sužeisti, pranešė policija. „PST (antiteroristinė policija) sulaikė vyrą Šieno mieste pagal Europos arešto orderį, kurį išdavė Prancūzijos pareigūnai“, – naujienų agentūrai AFP pranešė policijos atstovė Annett Aamodt.
2020-09-09
Į viršų